מרום תעופה

תנאים כלליים

מרום תעופה 
בית אל על
בן יהודה 32 ת"א
טל: 6203360 03
פקס: 6203393 03
info@maromteufa.com
ח.פ 513936666

תנאי תשלום:

ללקוח תינתן האפשרות לבחור באחת מצורות התשלום הבאות:
1) מזומן שיקלי , לפי שער העברות ביום התשלום או מזומן דולרי
2) העברה בנקאית שיקלי לפי שער העברות ביום העברה או מזומן דולרי
3) כרטיס אשראי עד 2 תשלומים ללא ריבית
או עד 18 תשלומים בקרדיט.
חיוב בכרטיס אשראי כרוך בעמלת סליקה של 3%.
באמריקן אקספרס עמלת סליקה 3.5%.
3 תשלומים , כרוכים בעמלה של 3 אחוז.

הרשמה ותשלום / ביטול:

ביצוע רישום ותשלום של הנוסע לטיול, מהווה את הסכמתו המפורשת לתנאים אלה.
ללא תשלום לא ישורנו מקומות.
תנאי ביטול (ביטול השתתפות בהודעה בכתב במשרדי החברה)
עד 45 ימי עבודה לפני היציאה - ייגבו דמי ההשתתפות בסך 100$/יורו למשתתף.
מ- 44 - 31 ימי עבודה לפני היציאה- 25% מעלות הטיול + 100$/יורו.
מ- 30 - 22 ימי עבודה לפני היציאה- 50% מעלות הטיול + 100$/יורו.
מ- 21 - 12 ימי עבודה לפני היציאה- 100% מעלות הטיול .
ביטול 12 ימים לפני היציאה - 100%.
ימי עבודה: לא כולל ימי שישי שבתות וחגים.
*תנאי הביטול כפופים לחוק הגנת הצרכן

תנאי השתתפות בטיולים ומידע כללי

טיסות:

המחיר כולל כרטיס טיסה בתעריף קבוצתי הלוך המחייב יציאה וחזרה בתאריכים שנקבעו, במחלקת תיירים או בטיסת שכר בהתאם למסלול הטיול, ראה זהות המוביל האווירי בכל מסלול ומסלול. בארה"ב המחיר כולל גם כרטיס טיסה פנימי וזאת ע"פ המסלול המפורט.
מובהר בזאת כי זהות המוביל האווירי עשויה להשתנות, "מרום תעופה" תמסור על כך הודעה לנוסעים טרם היציאה לטיול.
נוסע אשר ירצה לצאת או לחזור במועד השונה מהמועד הקבוצתי יחויב בדמי טיפול בסך $50 לאדם (במידה ומחיר כרטיס הטיסה ישתנה עקב שינוי מועדי הטיסה תחול עלות השינוי כולו על הנוסע בין אם השינוי בוצע לפני הנסיעה ובין אם במהלכה). לעניין מחירי הטיסות ו/או התוספות אנא ראה באתר של "מרום-תעופה".
במקרה שעקב ביטול או שינוי הנסיעה ביוזמת הנוסע תדרוש חברת התעופה סכום כל שהוא בגין השינוי או הביטול לאחר הנפקת הכרטיסים יחול סכום זה על הנוסע בנוסף לסכום דמי הרישום וביטוח הביטול בסך $100.
מסלול וזמני הטיסה הנם באחריותם הבלעדית של חברות התעופה השונות.
יתכנו מקרים בהם היציאה תהיה בשעות אחה"צ והחזרה בשעות הבוקר יתכנו מקרים בהם הטיסות לא תהינה ישירות וכוללות נחיתות ביניים בדרך ליעד הסופי.
כמו כן יתכן ושעות או ימי הטיסה ישונו לאחר הנפקת כרטיסי הטיסה. כל השינויים במידה ויחולו הנם במסגרת אחריות חברות התעופה וע"פ לוח הטיסות של חברות התעופה.
יתכנו מקרים חריגים בהם יאלצו נוסעים בודדים או חלק מקבוצה לטוס בטיסות שונות או נפרדות ו/או בנתיב שונה מזה של יתר חברי הקבוצה.
למען ביצוע הטיול חברת הטיולים המארגנת משאירה לעצמה את האופציה להטיס מטיילים בטיסות לא ישירות או במוביל אוירי אחר מהמקורי.

בתי מלון:

דרגת בתי מלון –בהתאם למפורט בכל טיול. דירוג בתי מלון על ידי רשת מוסמכת במדינת היעד, ישמש ראיה לקיום התחייבותה של החברה בנוגע לרמת בתי המלון בטיול.
חלוקת החדרים בבתי המלון עפ"י המצאי הקיים ( (RUN OF THE HOUSE קבלת החדרים היא החל משעה 14:00 ועזיבתם עד השעה 12:00.
יתכנו מקרים בהם תאלץ הקבוצה להמתין עד לקבלת החדרים או לפנותם בהתאם לשעות הנ"ל.
הלינה היא בחדרים זוגיים בעלי מיטה כפולה או שתי מיטות נפרדות כפי שיקבע ע"י המלון ובחדרים יהיו שירותים צמודים ובהם אמבטיה ו/או מקלחת, אלא אם צוין אחרת בתוכנית.
נוסע המעוניין בחדר בודד, יוכל להזמינו ויידרש לשלם עבורו את התוספת המתאימה. יצוין כי במספר ערים קיים קושי להשיג חדר ליחיד.
החברה אינה מתחייבת להשיג חדרים אלו גם אם הובטחו ושולם בעדם ע"י המטייל.
במקרה כזה יקבל המטייל החזר כספי בהתאם. יצוין גם כי בחדר בודד מיטה אחת והוא ברוב המקרים קטן יותר מחדר זוגי.
במקרה של הזמנת חדר ל-3 נוסעים, יתכנו מקרים בהם בית המלון יכניס מיטה נוספת לחדר זוגי. יתכן וזו תהיה מיטה מתקפלת. אין המארגנים מתחייבים לספק חדר מיוחד וגדול יותר מחדר זוגי במקרה כזה.
בארה"ב הנוהג הוא שבבתי מלון מספקים חדר עם 2 מיטות, לרוב זוגיות.
משפחה עם 3-4 נפשות המבקשות חדר אחד, תתאכסן בחדר אחד בו שתי מיטות ולפחות אחת מהן מיטה זוגית,לא תוכנס מיטה נוספת לחדר.
נוסע יחיד ישוכן בחדר עם נוסע אחר מהקבוצה, לא ניתן להבטיח שותף מתאים מכל בחינה למעט מין.
במסגרת הטיולים מוצע לנוסעים מגוון רחב ביותר של בתי מלון, חלקם במרכזי הערים וחלקם מחוצה לו.
בתי מלון רבים בעולם הנמצאים במרכזי הערים הנם ישנים או בסביבה סואנת. בעוד שאלו הנמצאים מחוץ למרכז הנם בדרך כלל מודרניים וחדישים יותר ובסביבה שקטה.
בתי המלון מוזמנים זמן רב מראש ואולם במקרים אחדים יתכנו שינויים עקב הזמנת יתר שביצע המלון ו/או תערוכות, ירידים ואירועים מיוחדים המתקיימים בתאריכים מקבילים. במקרה זה שומרים המארגנים לעצמם את הזכות למצוא מלון חילופי באזור.
ייתכן ובגלל תפוסה מלאה של בתי המלון תפוצל הקבוצה למספר בתי מלון, על מנת לאפשר את קיום וביצוע הטיול.
במקרה של אכסון מחוץ לגבולות העיר יעמוד לרשות הקבוצה אוטובוס לביצוע תוכנית הטיול ללא תוספת תשלום כלשהי.
הנוסעים יקבלו את רשימת בתי המלון לפני יציאתם לטיול והמארגנים שומרים לעצמם את הזכות לשנות את שמות בתי המלון גם במהלך הטיול ובלבד שלא תשתנה רמתם. בכל מקרה של שינוי בתי המלון החברה אינה אחראית לידע צד שלישי כלשהו בדבר השינוי ועל הנוסעים עצמם לעשות כן אם ברצונם בכך.

כלכלה

ליד כל מסלול יש פירוט מלא של מספר הארוחות הכלולות בו:
ארוחת הבוקר הקונטיננטלית כוללת בדרך כלל לחם או לחמניות, חמאה, ריבה ומשקה חם.
יתכנו מקרים בחלק מבתי המלון שארוחות הבוקר תוגשנה ארוזות לחדר הנוסעים.
ארוחת בוקר "מזנון חופשי" תהיה לעיתים ארוחה קונטיננטאלית מועשרת בסגנון מזנון (לא בהכרח מזנון חם).

ארוחת הערב:

בערים בהם כלולה ארוחת ערב היא תוגש במלון או במסעדה. ארוחות אלו הנן בעלות תפריט קבוע ומוזמן מראש. נוסע המעוניין באוכל צמחוני, חייב להזמינו טרם יציאתו.
הזמנת משקאות, מנות נוספות או תוספות כרוכה בתשלום נוסף ע"י הנוסע. ליד כל מסלול מפורטות הארוחות שתינתנה במקומות השונים ואשר כלולות במחיר הטיול.
תפריט הארוחות נקבע מראש, רמתן שונה ממקום למקום, כך גם סוג האוכל, גיוונו, כמויות ואופן ההגשה.
הזמנת משקאות או מנות נוספות כרוכה בתשלום נפרד. נוסעים המעוניינים באוכל צמחוני חייבים להזמינו עם ההרשמה. אין הדבר כרוך בתשלום נוסף.
נוסע המזמין אוכל צמחוני חייב לקחת בחשבון כי ארוחה צמחונית כוללת בדרך כלל סלט ירקות וחביתה או דג ואין אפשרות לגוון את סוג האוכל.
אין המארגנים מתחייבים לספק אוכל טבעוני או דיאטטי מיוחד גם לנוסעים המזמינים זאת מראש.
אין אפשרות להזמין ארוחות כשרות. ארוחות המוגשות בבית המלון, תינתנה לרוב בחדר אוכל המשמש קבוצות מטיילים.
יתכן שארוחת הבוקר בחלק מהמלונות תוגש ארוזה ישירות לחדר הנוסעים.
הרכב ארוחות בוקר במזנון חופשי ("בופט") לא בהכרח כולל פריטים חמים. כלכלת הנוסעים במהלך הטיסה הנו בהתאם לתפריט הקבוע בחברת התעופה והמארגנים אינם אחראים לטיב הארוחות ו/או לתפריט מיוחד שהוזמן ע"י הנוסע.

תחבורה:

רכב מיוחד לתיירים או אמצעי תחבורה אחר, אם צוין בתוכנית הטיול.
נוסעים המצטרפים לטיול בחו"ל, או אינם מגיעים יחד עם הקבוצה, או מאריכים/מקצרים את שהותם לפני או אחרי הטיול, אינם זכאים להסעה אל ומשדה התעופה או להחזר תמורתה.
לרבות ביציאה לבילויים בערבים שלא על פי התוכנית.
תחבורה שתסופק לבקשת המטיילים מחוץ למסגרת התוכנית תהיה על חשבונם.
אין זו מחובתו של הנהג להסיע את הקבוצה בימים או בערבים חופשיים למקומות בילוי ולאתרים שינם כלולים במסלול, סיורי בחירה וכאלו שהוצעו כאפשרות בלבד.
עבור שירותים נוספים כאלה יצפה הנהג למענק כספי נוסף.
בכל מקרה מחויב הנהג לשעות נהיגה ומונחה עפ"י החוק המקומי בארץ היעד.

דמי כניסה:

דמי הכניסה הכלולים במחיר הטיול מפורטים בסעיף "המחיר כולל" בצמוד לכל מסלול טיול. אין המחיר כולל אתרים שאינם ברשימה זו גם אם נרשמו בתיאור המסלול.

תשר:

תשר/טיפ - כמתחייב מהתנאים בכל טיול וטיול. התשר ישולם בארץ לפני היציאה לטיול ויינתן על ידי המדריך למספקי השירותים השונים: מלצרים, נהגים, פקידי קבלה, מדריכים מקומיים וכד'. אין סכום זה כולל את הטיפ למלווה הקבוצה.

דמי כניסה:

דמי הכניסה הכלולים במחיר הטיול מפורטים בסעיף "המחיר כולל" בצמוד לכל מסלול טיול. אין המחיר כולל אתרים שאינם ברשימה זו גם אם נרשמו בתיאור המסלול.

מטען:

אירופה והמזרח הרחוק: מזוודה אחת ותיק יד לכל מטייל, אשר משקלם הכולל לא יעלה על 20 ק"ג. ארה"ב וקנדה: 2 מזוודות שאינן חריגות בגודלן ומשקלן. עבור מטען עודף תגבה חברת התעופה תשלום נוסף. בעת הטיולים בארה"ב וקנדה, רשאי הנוסע לשאת מזוודה אחת בלבד.

הדרכה:

מלווה קבוצה ישראלי של "מרום תעופה" יהיה מופקד על ניהולו וביצועו התקין של הסיור בחו"ל. מדריכים מקומיים באתרים רלוונטיים, כנדרש על פי חוק המדינות השונות.

דמי כניסה:

דמי הכניסה הכלולים במחיר הטיול מפורטים בסעיף "המחיר כולל" בצמוד לכל מסלול טיול. אין המחיר כולל אתרים שאינם ברשימה זו גם אם נרשמו בתיאור המסלול.

המחירים אינם כוללים

מסמכים ואשרות כניסה:

הוצאת דרכון והנפקת אשרות כניסה למדינות השונות הנן באחריותו של הנוסע, ו/או סוכן הנסיעות ולא באחריות מארגן הטיול. הוצאת דרכון ו/או הארכת תוקפו, אגרות היטלים, דמי טיפול בדבר הוצאת אשרות כניסה למדינות השונות ואגרות נוסע בנמלי תעופה בארץ ובחו"ל, יגבו בנפרד ע"י סוכן הנסיעות. על כל נוסע להצטייד בדרכון תקף לפחות ל- 6 חודשים ממועד יציאת הטיול מהארץ, וכן לדאוג לאשרת/ות כניסה למדינות השונות הנכללות בטיול, במידה שיש צורך בכאלה מובהר בזאת לנוסע כי במידה ולא יסדיר עניינים אלה, הרי שייתכן כי לא יוכל לצאת את הארץ ו/או להיכנס.

מסים והיטלים:

המחיר אינו כולל מסי נמל וביטחון בארץ (אלא אם צוין אחרת בדף מידע מעודכן של הטיול), בארצות הטיול ומסי נמל בטיסות הפנים; כמו כן- כל היטל או מס או תשלום חובה אחר או נוסף,שאינו כלול במחיר הטיול ואשר יוטל עד יום יציאת הטיול.

סיורים ובילויים נוספים בזמן החופשי:

כל סיור או בילוי שאינו מופיע כמפורט בתוכנית.

ארוחות:

ארוחות מעבר למפורט בסעיף "המחיר כולל" המופיע בנפרד ליד כל מסלול אינן כלולות במחיר הטיול. במסלולים בהם מצוין מספר הארוחות החמות ואין פירוט מדויק של הערים בהן כלולות הארוחות , תינתנה הארוחות בערים עליהן תחליט החברה, ובהתאם לשיקוליה. מספר הארוחות החמות בטיול בתנאי חצי פנסיון יהיה כמספר הלינות בטיול.

ביטוחים:

הנוסעים ומטענם אינם מבוטחים בביטוח כלשהו במסגרת הטיול. אנו ממליצים לכל נוסע לרכוש 30 יום טרם יציאתו מהארץ פוליסת ביטוח רפואי וביטוח מטען באמצעות סוכן הנסיעות. למען הסרת ספק המארגנים לא יהיו אחראים לכל נזק או אובדן כל מטען הנוסע במהלך הטיול, או החזרים כל שהם בגין הפסקת טיול עקב מחלה, פציעה או כל סיבה אחרת.

דמי רישום וביטוח ביטול:

כל נוסע הנרשם לאחד הטיולים חייב בדמי רישום בסך 100$. (ראה תנאי השתתפות בטיולים –הרשמה ותשלום/ביטול). סכום זה לא יוחזר בכל מקרה. ראה סעיף הרשמה תשלום וביטול.

מסים ושינויים במחירים:

מסים מקומיים בחו"ל ומסי אירוח כפי שהם בתוקף ביום הפרסום בנספח בחוברת/באתר כלולים (ראה נספח). המחירים אינם כוללים שינוי כלשהו בתעריפי הטיסות, תוספות עונתיות ושינויים בשערי המטבעות מיום הוצאת הנספח. כל תוספת הנובעת משינוי בשערי המטבע ובמחיר כרטיסי הטיסה תחול על הנוסע בלבד.

שונות:

ארוחות, מופעים ואירועים שלא נכללו במחירים, משקאות, אוכל מיוחד, מוען עודף, כביסה, טלפונים וכל שירות בעל אופי אישי. המחירים המוצעים בחוברת/באתר, מוצעים לציבור בתנאים המפורטים להלן ועצם הרשמת הנוסע לטיול והשתתפותו בו מהווה את הסכמתו המפורשת לתנאים אלה.למרות האמור לעיל, במקרה שעקב הביטול ו/או שינוי הנסיעה ביוזמת הנוסע תדרוש חברת התעופה סכום כלשהו בגין השנוי לאחר הנפקת הכרטיסים ע"י חברת התעופה, ישולם סכום זה, ככל שיהיה, ע"י הנוסע, וזאת בנוסף לכל הסכומים אשר צוינו לעיל. הודעת הביטול תעשה באחריות הנוסע ע"י הודעה בכתב אשר הגיעה מסוכנות הנסיעות שבה נרשם הנוסע. אי הופעת הנוסע לטיול ((no show תהווה הודעה למעשה על ביטול הטיול. השתתפותו של הנוסע בטיול מותנית בכך שהמארגנים קיבלו את מלוא התשלום עבור הטיול לא יאוחר מ -15 יום לפני מועד יציאת הטיול. במקרה שלא שולם מלוא התשלום כמפורט לעיל, רשאים המארגנים לבטל את הרשמת הנוסע והשתתפותו בטיול. "ימי עבודה"- כל אחד מהימים ב'-ה' שאינו יום חג או ערב חג, בארץ או בחו"ל. יום הטיול אינו נספר כיום עבודה. במקרה שהלקוח זכאי להחזר כספי –סכומים ששולמו באמצעות כרטיסי אשראי, יוחזרו תוך 30 יום ע"י חברות האשראי, כפי ששולמו ע"י הלקוח ובהתאם לנוהלי חברות האשראי. (במידה וחברת האשראי גובה לעצמה עמלה מהסכום ששולם ע"י הלקוח, יושב ללקוח כספו למעט אותה עמלה).

כח עליון:

"מרום תעופה" תהא פטורה מאחריות כלפי הנוסעים בכל הקשור לביטול ו/או שינוי בתוכניות החופשה בכל פרק זמן שהוא אשר נגרם במישרין ו/או בעקיפין כתוצאה מכח עליון, שביתות, סגר, הפרות סדר, שריפה, הצפה, מזג אויר, מרי אזרחי, מלחמה, מבצע צבאי, פלישה, מרד, מגיפות, מחלות, חרם, מעצרים, תקלות טכניות או כל פעולה של כח עליון שמעבר לשליטת המארגן בין אם צפוי ו/או בלתי צפוי.

שערים:

שער התשלום הינו כאמור לעיל. יודגש כי במקרה של החזר כלשהו לנוסע בגין הפרשים שבין סכום התשלום ששילם הנוסע לגובה דמי הביטול, ההשבה מאת החברה תעשה עפ"י שער הדולר היציג ביום ביצוע ההחזר או השער הנמוך מביניהם ביום ביצוע ההזמנה, בשקלים.

גילאים:

הטיולים פתוחים להרשמה לציבור הרחב ולכל הגילאים, אלא אם צוין אחרת. מאחר ואין לחברה אפשרות ורצון למנוע ממשתתפים השתתפות בטיול עקב הגיל, על המשתתפים בטיול לדעת שאין החברה מתחייבת לכך שתהיה התאמת גיל בין המשתתפים ו/או כישוריהם ו/או מצב בריאותם. לא תתקבלנה טענות על חריגה מהגבלת גיל. על משתתף הסובל ממגבלה פיזית ו/או נפשית שעלולה למנוע ממנו להשתתף במסלול ו/או להכביד עליו –להודיע לסוכן הנסיעות על כך בטרם ההרשמה. *במדינות ובארצות מסוימות חלות הגבלות עפ"י חוק בעניין גיל הכניסה למועדונים , פאבים ומקומות בילוי.

ביצוע הטיול:

קיום הטיול מותנה בהרשמה של 20 מטיילים לפחות בכל טיול. החברה שומרת לעצמה את הזכות לבטל את הטיול עד מספר ימים לפני הטיול, אם לא נרשמו 20 מטיילים לפחות , הרשמה המצדיקה את קיום הטיול. לחילופין תציע החברה תוספת כספית למטיילים על מנת לאפשר את יציאת הטיול בפחות ממינימום הנרשמים הנדרש. אין הגבלה למספר מכסימלי של משתתפים. במקרה של ביטול טיול תוצע לנוסע האפשרות להצטרף לטיול אחר או טיול פרטי או לחילופין תוחזר לו המקדמה ששילם. כמו כן שומרת לעצמה החברה את הזכות לצרף מטיילים לקטע מטיול מקביל בכל שלב של הטיול. מאחר ומטיילים לא כולם נרשמים 3 חודשים מראש , לא תמיד ניתן לשריין את התעופה המתאימה לתאריך המפורסם. לכן תוזמנה טיסות בזמן אמת (רק בזמן התחייבות הלקוח) דבר אשר יכול לגרום לשינויים במועד היציאה במספר ימים קדימה או אחורה מהתאריך המקורי ו/או תוספת של לילה יותר או פחות מהטיול המקורי וזאת מבלי לפגום בביקורים המובטחים. * למען ביצוע וקיום הטיול, החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות מוביל אווירי ומועד יציאה עד יממה לפני/אחרי הטיול.

השתתפות בטיול:

המארגנים שומרים לעצמם את הזכות לדחות בקשת הרשמה ו/או לסרב לאשר השתתפות של כל אדם אשר לדעתם עלול להפריע למהלך התקין של הטיול או לפגום בו, וזאת ללא כל צורך לנמק עמדתם בנדון. כן רשאים המארגנים להפסיק השתתפותו של נוסע בטיול אשר לפי שיקול דעתם הבלעדית של המלווה האחראי והחברה, התנהגותו או מצב בריאותו פוגמים במהלך התקין של הטיול. במקרה זה תופסק השתתפותו של הנוסע לאלתר. הנוסע לא יהיה זכאי לכל החזר כספי בגין החלק של הטיול שלא השתתף בו. הנוסע מצהיר ומאשר כי השתתפותו בטיול מותנית בציות להוראות המלווה האחראי לניהול הטיול ובהתנהגות חברתית הולמת, הן כלפי יתר משתתפי הטיול והן כלפי הגופים והמוסדות שאתם יהיה למשתתפי הטיול מגע וקשר, וכי ידוע לו כי התנהגות בלתי הולמת כאמור עלולה לגרום להפסקת המשך השתתפותו בטיול.

צירוף קבוצות ושיתוף פעולה:

כאשר מספר הנרשמים אינו מאפשר הוצאת הטיול אל הפועל ע"י החברה, רשאית החברה לשתף פעולה עם גורם תיירותי אחר ולאחד את הנרשמים לקבוצה משותפת. תוכנית הטיול של הקבוצה המשותפת תיהיה דומה למקור ותוצג בפני הלקוח טרם יציאתו .לפיכך יבוצע הטיול בחו"ל ע"י החברה האחרת ולנוסע לא תהא כל טענה כלפי "מרום תעופה" הנובעת מביצוע הטיול ע"י החברה האחרת.

מחירים ומטבע:

מחירי הטיולים המופיעים בנספח שבאתר מבוססים על התעריפים, מחירי השירותים בארץ ובחו"ל לרבות מחירי כרטיסי הטיסה, שערי מטבעות, רמת ההיטלים בארץ והמסים והאגרות בחו"ל, כפי שהיו ביום הוצאת הנספח לאתר, כל תוספת הנובעת משינוי באחד מהמרכיבים הנ"ל ואשר תחייב עליה במחיר הטיולים (לרבות שינויים חדים בשערי המט"ח) תחול על הנוסע בלבד. בטיולים שערכם נקוב במטבע יורו, יהיה ערך דמי הרישום 100 יורו וערך דמי הטיפול בשינוי מועדים 35 יורו.

מלווה הקבוצה:

מלווה הקבוצה הינו איש הקשר בין המארגנים לנוסעים וישמש כמנהל אדמיניסטרטיבי לקבוצה במשך כל ימי הטיול. במסגרת תפקידו הוא יטפל בין היתר בארגון כל הסידורים הקשורים למהלכו התקין של הטיול: האוטובוס, בתי המלון, מעבורות וכו'. יתכנו מקרים בהם מלווה הקבוצה ימתין לקבוצה בנמל התעופה בחו"ל , כך שהמטיילים יטוסו לבד ליעד הטיול. כמו כן יהו מקרים שהמדריך לא יטוס חזרה עם הקבוצה לארץ.

זיכויים והחזרים:

סוכני המארגנים, נציגיהם, מלווי הקבוצה או כל גוף אחר במהלך הטיול, שעמם בא הנוסע במגע אינם מוסמכים להחזיר או להבטיח החזרת כספים כלשהם או להסכים לכל סטייה מהתנאים הנוכחיים. לאחר יציאת הקבוצה מהארץ לא יוחזרו כספים עבור כל חלק של טיול או אירוע בו לא השתתף הנוסע, לרבות סיור, קטע מסיור או מסלול בו לא נסע, ארוחות שלא נוצלו, בתי מלון, כניסה לאתרים וכיו"ב. במידה ויקוצר מסלול הטיול או הנוסע בחר לקצרו, מוסכם כי הזיכוי בגין לילה לא מנוצל יהיה בסך 30$ בלבד (לאדם בחדר זוגי) לא יינתן זיכוי נוסף. לא יינתנו שום זיכויים עבור אחסון שניתן ע"י חברות התעופה לקבוצות במעבר (LAY OVER ). כל שינוי שיחול במסלול הטיול או בפרט מפרטיו ויובא לידיעת הנוסע לאחר ההרשמה אך לפני היציאה לטיול ייחשב לשינוי שהוסכם ע"י המטייל והוא לא יוכל לבוא בטענות בגין שינוי זה.

נוסע בודד:

לנוסע בודד מומלץ להזמין חדר ליחיד – לא ניתן להבטיח שותף מתאים מכל בחינה למעט מין (ראה פרק "עישון"). נוסע בודד, אשר נמצא לו שותף לחדר, ולפני היציאה ביטל שותפו את הטיול או/ו ביקש שותפו סידור לינה שונה, יחויב הנוסע הבודד בתוספת תשלום עבור חדר ליחיד. במידה ובמהלך הטיול יחליט אחד השותפים להיפרד משותפו מכל סיבה שהיא, יחויבו שניהם בגין תוספת חדר ליחיד.

מניין ימי הטיול:

במניין ימי הטיול המפורסמים בחוברת/באתר נכללים יום היציאה ויום החזרה וזאת בהתאם ללוח הזמנים ומועדי הטיסות של חברות התעופה השונות. ימי הטיול נמנים מעת יציאת הקבוצה מהארץ ועד שובה, גם אם היציאה מהארץ היא בשעות אחה"צ או הערב והחזרה לארץ בשעות הבוקר. בכל מקרה שעקב מועד יציאת הקבוצה או חזרתה יארך הטיול מעבר למניין הימים הקבוע בחוברת/באתר ישלם הנוסע למארגן סכום נוסף בגין הימים הנוספים יקבע על בסיס מחיר שירותי הקרקע באותו טיול באופן יחסי לימים הנוספים. "מרום תעופה" אינה אחראית לשינוי במועדי היציאה/חזרה של הטיסות.

עישון:

בזמן נסיעה לא יותר עישון. ייערכו הפסקות לפרקי זמן מתאימים למעשנים. החברה אינה מתחייבת לשבץ ללינה מטייל שנרשם כבודד עם מטייל שאינו מעשן, גם אם תתחייב לעשות כן. מטייל בודד אשר לא ירצה להתגורר עם מטייל אחר, מעשן או לא מעשן, יידרש לשלם תוספת חדר ליחיד וזאת בהודעה מראש בעת ההרשמה.

נזקים- ביטוח:

אין המארגנים אחראים לנזקי הנוסע שיגרמו כתוצאה מתאונות, מחלות, נזק למטען או כל נזק ישיר או עקיף שעלול להיגרם לו במהלך הטיול או עקב תאונה, אלימות, שוד, גניבה, אבדן של מטען או של מסמכים, כרטיסי טיסה, דרכון, אשפוז, הוצאות רפואיות וכיו"ב. המארגנים מציעים לנוסע לבטח עצמו, על חשבונו, בביטוח אישי נרחב המכסה את הנזקים והאירועים המתוארים לעיל. המארגנים מודיעים בזאת במפורשות כי הם פועלים בארגון הטיולים כמתווכים בין הנוסע לבין נותני השירותים המבצעים תוכניות הטיול ובכלל זאת חברות התעופה, תחבורה, ספנות, בתי מלון, מסעדות וכיו"ב ולפיכך, אין המארגנים אחראים בכל צורה שהיא לתקלות, שיבושים ונזקים אשר עלולים להיגרם עקב אי ביצוע או ביצוע לקוי או חלקי של הטיולים המפורסמים בחוברת/באתר וכיו"ב, ע"י נותני השירותים הנ"ל או מי אשר פועל מטעמם. זכותו של הנוסע לתבוע ישירות את נותני השירותים כולם או חלקם בגין נזקים שנגרמו לו עקב מעשה או מחדל של אותם נותני השירותים. אין באמור בתנאים דלעיל, כדי לפגוע בזכותו של הנוסע כאמור.

חילוקי דעות:

עצם הרשמתו של נוסע לחופשה מביע הנוסע את הסכמתו לכל התנאים וההגבלות המופיעים לעיל, מוסכם בזאת שכל תביעה ו/או טענה אשר לנוסע כנגד המארגנים חייבת להיות מובאת בפני החברה, לא יאוחר מתום 30 יום לאחר חזרת הנוסע ארצה.

תנאי ביטול של כרטיסי טיסה (ללא טיול מאורגן):

ביטול כרטיס טיסה יהיה כרוך בעלות ביטול הכרטיס בחברת התעופה עצמה, לפיו תחויב מרום תעופה + עלות דמי טיפול של חברת מרום תעופה עבור ביטול הכרטיס בסך 150$ לכרטיס.

שינוי כרטיס טיסה:

שינוי שם, שינוי מועד יציאה או חזרה או כל שינוי אחר לאחר שהכרטיס הונפק: יחוייב במינימום 150$

כללי:

טיולים, אתרים ואירועים המתוארים ומוצעים באתר זה מוצעים ומתקבלים בתנאי מפורש כי הם ניתנים לשינוי ע"י "מרום תעופה" בע"מ או הבאים מכוחם ("המארגנים") כל זאת בהתאם לשיקול הדעת המקצועי של המארגנים בהתאם לנסיבות. שינויים כאמור כוללים שינויים ב- תאריכים, אופן הביצוע, ביצוע חלקי, אי-ביצוע חלקי, אי-היצוע פרטי תוכנית, ארגון אירועים חליפיים, או כאלה אשר אינם כלולים בתוכנית וכיו"ב. פרוט תוכניות הטיולים והאירועים מהווה מידע ותוכנית מסגרת בקשר למסלול הטיולים, אתרי הביקור, סוג הבילוי, האפשרויות, המועדים המתוכננים לביצועם, כשכל אלה כפופים לשינויים אפשריים כאמור. סוכן הנסיעות הינו שליחו של הנוסע לכל דבר ועניין. אין המארגנים אחראים למידע שאינו נמסר על ידם בכתב או הסותר האמור בחוברת/באתר. בכל מקרה יש לבקש תוכנית עדכנית במשרד טרם הרישום. יודגש כי המפות והתמונות בחוברת/באתר הינן להמחשה בלבד.

תחום שיפוט:

הואיל ומרכז פעילותה של א.מ. מרום תעופה הינו בתל אביב, מוסכם כי בכל מקרה של סכסוך, מחלוקת או טענה שיהיו למי מהצדדים האחד כלפי השני, תהיה לבית המשפט בת"א-יפו בלבד סמכות ייחודית לדון בעניין.

התיישנות:

מוסכם על דעת הנוסע, כי בחלוף שנתיים מיום חזרת הנוסע ארצה, לא יהיה הנוסע זכאי לבוא אל החברה בכל תביעות שהן בין עפ"י התקשרותו החוזית עם החברה ובין בנזיקין ויש לראות בתנאי זה כמגביל את תקופת ההתיישנות לשנתיים בלבד, בהתאם להוראות סעיף 19 לחוק ההתיישנות תשי"ח -1958.

בואו לחוויה שלא תישכח, והירשמו עוד היום לטיול מאורגן של מרום תעופה, טיול פרטי או טיול משפחתי.
בכל אלה תוכלו למצוא את החופש המושלם מלווה במדריך טיולים מן השורה הראשונה.
מרום תעופה – לכל מרום בעולם. 

שירות ללא תחרות

המדריכים הטובים ביותר

המסלולים הטובים ביותר

יש לכם שאלה? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או חייגו עכשיו: 03-6219219