רומניה 8 ימים

מטרתה של מרום תעופה הינה לספק לכם טיולים מאורגנים שיוצרים חוויות והנאות באופן קבוצתי, שמשלבים את המראות מהיפים בעולם, טעמים מיוחדים ובילויים מהנים. מרום תעופה בונה את הטיולים במומחיות וידע נצבר של 16 שנות ניסיון. הטיולים מתוכננים במחשבה ובקפידה על ידי אנשי המקצוע של החברה. מרום תעופה הינה סיטונאית מומחית בעולם הטיולים המאורגנים.

8 ימים/7 לילות - בטיסות ישראייר

רומניה מאורגן 8 ימים מסלול הטיול :

טיול מאורגן לרומניה

יום 1: תל אביב - בוקרשט

נמריא משדה התעופה בן גוריון ונטוס לעיר בוקרשט, בירת רומניה המכונה "פריז הקטנה". נתחיל את טיולינו הקסום ברומניה בעיר בוקרשט השוכנת לאורך פלג קטן של נהר הדמבוביצה. לאחר הנחיתה והתארגנות בשדה נסע למלונינו ללינה כשלפנינו טיול מדהים שמחכה לפנינו.

טיול מאורגן לרומניה

יום 2: בוקרשט ומופע קאבארט

לאחר שנת לילה טוב נאכל ארוחת בוקר במלון ונצא לסיור בעיר בוקרשט, נראה את אתריה החשובים: נראה את שער הניצחון, ארמון המלך, משרדי הממשלה, כיכר המהפכה, התיאטרון הלאומי, בניין התזמורת הפילהרמונית, האקדמיה הצבאית, ארמון צ'אושסקו, בניין המשרדים השני בגודלו בעולם לאחר הפנטגון ועוד. לקראת ערב נגיע למלונינו לארוחת ערב ולינה.

טיול מאורגן לרומניה

יום 3: פויאנה בראשוב – סינייה – ארמון פלש

הבוקר נסייר בפויאנה בראשוב, עיירת נופש וסקי בלב הרי הקרפטים. נצפה בצמחייה האלפינית המרהיבה ונטייל ביערות האלפינים המקיפים את העיירה. נמשיך לבראשוב, בעלת אופי וסגנון גרמני, אחת הערים מתקופת ימי הביניים, המתוירות והיפות ביותר ברומניה.נסייר בעיר העתיקה, נראה את הכיכר המרכזית ובניין העירייה, נצפה על הכנסייה השחורה הבנויה בסגנון הגותי המרהיב, נצעד במדרחוב הציורי ונצפה בבניינים המיוחדים.משם נמשיך לסינייה בה נמצא ארמונו של המלך קארול הראשון , ארמון פלש הידוע כאחד הארמונות היפים באירופה. ארמון זה נבנה בסגנון אדריכלות גרמנית ע"י המלך קארול וממוקמים בו פסלי משפחת המלוכה השזורים בגני נוי מרהיבים. נבקר באולמות בקומה הראשונה, נראה את אולם המראות, את אוסף הנשק, את האולם הבנוי בסגנון הרנסנס הגרמני, נמשיך לסיור בגנים המרהיבים ובשוק המזכרות המפורסם. נמשיך בסיור בעיירה סינייה לאחר קצת זמן חופשי בעיירה נגיע למלוננו לארוחת ערב.

טיול לרומניה מרום תעופה

יום 4: מכרות המלח

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לכיוון הרי הקרפטים ועמק פראחובה, נגיע למכרות המלח הגדולים באירופה בסלאניק ונרד לבטן האדמה לעומק 208 מטר. ננשום את האוויר הבריא המכיל 50% לחות ועשיר ביוני סודיום. נראה את אולמות המלח הענקיים. לקראת ערב נגיע למלונינו לארוחת ערב ולינה.

טיול לרומניה מרום תעופה

יום 5: טושנד, אגם סנט אנה ומופע פולקלור

לאחר ארוחת הבוקר נצא אל עבר טושנד – עיירת ספא, הנחבאת בין הרי הקרפטים. פרסומה של טושנד מגיע ממיי המעיינות המינרלים המיוחדים בעלי התכונות הטבעיות .נסייר בעיירה, נטעם ממי המעיינות המיוחדים ובסיום הסיור ניסע לעבר אגם סנטה אנה המרהיב ביופיו השוכן בלב שמורת טבע מוקף עצי אורן מחטיים ועצי אשור. האגם נמצא בגובה 950 מ מעל פני הים ממוקם בליבו של לוע הר געש כבוי מהמיוחדים באירופה והנו אגם של מיים מתוקים וצלולים נערוך פיקניק על שפת האגם (הצטיידות אישית). בסיומו של היום נסע לקניון קורסי בבראשוב, אחד הקניונים הגדולים ברומניה בסיום הסיור נשוב למלוננו. בערב נהנה ממופע פולקלור ססגוני.

טיול לרומניה מרום תעופה

יום 6: סיגישוארה – הבית המקורי של דראקולה

היום נתרשם מהרי הקרפטים היפים. נצא צפונה לעיירת ימי הביניים סיגישוארה, בה נולד דראקולה האגדי. נראה שם את הבית בו נולד דראקולה- הנסיך ולאד. נסייר בעיירה העתיקה, נראה את מגדל השעון, נחזה בפעלולי השעון העתיק ונצעד במעבר הסודי של הרוזן דראקולה לתצפית מרהיבה על העיירה הציורית. נמשיך לעיירה העתיקה בתום הסיור ניסע לבית הכנסת עם הסיפור המיוחד. חזרה למלון לארוחת ערב ולינה.

טיול לרומניה מרום תעופה

יום 7: בראן – טירת דרקולה

נקדיש את יום הטיול ברומניה לטיולים בקרפטים הדרומיים. נבקר בטירת בראן, מצודתו של הרוזן דראקולה האגדי. ארמון מבצר טרנסילבאני עתיק ומיוחד. נצעד בחדרי המבצר העתיק שמשמש כיום כמוזיאון, נתוודע אל קורות משפחתו של דרקולה, נצעד בינות לחדרי המבצר במעברים מיוחדים ונסתרים ונותיר זמן חופשי לעיירה הסובבת את המבצר ולשוק המפורסם למרגלות המצודה. נסע לאחד הנופים היפים ברומניה, דומביצ'וארה הכולל סיור בקניון העמוק ובנחל המקסים לרגלי הרי הקרפטים הנשאים מעליו.בהמשך תנתן אפשרות (בתשלום) לסיור המשך בכפר מואצו' כולל סיור בעגלות שוורים וכולל ארוחה כיד המלך. בתום הסיור נשוב למלוננו לארוחת ערב ולינה.

טיול לרומניה מרום תעופה

יום 8: ייחודי למרום תעופה!! Trans – Fagaras Mountain

ייחודי למרום תעופה ! לאחר ארוחת הבוקר ,ניסע להר טרנספגאר'ש , ההר הכי גבוה ברומניה ממנו נשקף נוף מדהים על ההרים, עם ההגעה נעלה להר עם האוטובוס נבקר באגם המפורסם אגם "בוליה".בדרך חזרה נעצור בעיר פאגראש, נתרשם מארכיטקטורה של עיר זו. כמו כן יינתן זמן לקניות. במידה ומזג האויר לא יאפשר לעלות להר נמשיך לעיר סיביו , עיר עתיקה מדהימה .בהמשך העברה לשדה התעופה שבבוקרשט לטיסתנו חזרה לתל אביב.

מה בטיול:

 • טירת דרקולה בבראן
 • מכרות המלח של סלניק
 • ביקור בארמון פלש המרהיב
 • אגם סנט אנה המרהיב
 • סיור בעיירה סינייה
 • סיור פנורמי בעיירת הנופש ברשוב
 • העיר העתיקה
 • הכנסייה השחורה
 • סיגישוארה
 • מגדל השעון
 • תצפית על העיירה הציורית
 • ארמון צ'אוצ'סקו בבוקרשט
 • שער הניצחון
 • מופע קאבארט
 • מופע פולקלור
 • הר טרנספגרש

המחיר כולל:

 • טיסות בינלאומיות.
 • מסי נמל, דלק ובטחון.
 • לינה במלון 4****
 • אוטובוס תיירים נח וממוזג לביצוע התכנית
 • בסיס אירוח - חצי פנסיון. (למעט ביום ההגעה מפאת הטיסה)
 • מדריך ישראלי מצוות "מרום תעופה".
 • טיפים לנותני השירותים בחו"ל למעט שירותי סבלות.
 • כניסות לאתרים כפי שמצוין במסלול.

המחיר אינו כולל:

 • כל מה שאינו מופיע במחיר כולל
 • מיסי עיר במידה ויש דרישה במקום
 • שומרי מסורת : ניתן להזמין דגים ארוזים בנייר כסף לארוחת ערב לכל הטיול בעלות של 50$ תוספת ולהישאר בשבת במלון

מלונות מומלצים לטיול ברומניה:

4/5

HOTEL RINA SINAIA

המלון 4**** כולל בריכה , ספא , חדר כושר וארוחות ערב מלוות במופעים , כולל מופע קאברט ומופע פולקלור ,נגנים ,מוסיקה לריקודים. ליד המלון שני סופרמרקטים, מעדניות, מסעדות לאוכל מהיר, ברים ומקומות בילוי.

המלצות:

שלמה זילברשטיין
שלמה זילברשטיין
ברצונינו להודות לכם על הטיול המושלם והמהנה ששפע בכל טוב ובאוירה נפלאה, כל מילה נוספת לא תתאר את הכייף שהיה בטיול ושהשאיר טעם של עוד. יצאנו ללא מעט טיולים מאורגנים שהיו טובים ביותר, אך הטיול הזה היה הטוב מבינהם. לכן חשוב לנו לציין זאת ואף להודות לכם חברת מרום תעופה על החוויה הנהדרת וכמובן שנמשיך לטייל דרככם. ועל המדריך הנפלא שלא נח לרגע, ודאג להסביר ולהעשיר אותנו בהסטוריה מעניינת והפך לחלק מאיתנו, יישר כוח. ושוב תודה ענקית לכולכם.
משפחת מור
משפחת מור
דובי סולו, יש מדריכים בעלי ידע רב יש מדריכים חבר'המנים יש מדריכים בעלי כושר ארגון יש שדורשים משמעת וצייתנות יש מדריכים שרוצים להספיק התוכנית ויש מדריכים חייכנים ושופעי הומור אתה, ניחנת בכל התכונות ומעל לכל נעים להיות מודרכים על ידך
שמואל וסהר אביעד
שמואל וסהר אביעד
ברצוני לומר לך תודה על שהייתה לנו מדריך מצוין בטיול לצפון איטליה, אני ובני סהר נהנינו מאוד מהמסלול ומההסברים על כל אחד מהאתרים שביקרנו בהם. השינויים שעשתה בתוכנית מסלול הטיול במטרה להתאים את לשינוי מזג האוויר ועומס התנועה באותם אתרים, אפשרו לנו למקסם את החוויה וההנאה בטיול, הודות לשליטה ולארגון המדהים שהפגנתה לאורך כל תקופת הטיול מרגע בו יצנו מהארץ עד לרגע בו חזרנו ותמיד דאגתה לכל אדם בקבוצה בלי יוצא מהכלל. מעבר להיותך מדריך מעולה עם שליטה וידעה בהיסטוריה, בשפה המקומית איטלקית, את אדם מדיהם שאוהב להעניק חום ואהבה לסובבים אותך. אני מבקש ממך להיות בקשר איתי ואשמח להצטרף לטיולים נוספים בהם אתה תהיה מדריך בהם. בתודה רבה מכל הלב,
משפחת בכר
משפחת בכר
יצא לי לצאת איתכם לטיול לצפון איטליה והאגמים. היה לי ולמשפחתי אחלה טיולי נהנינו מאוד . יש לציין שהטיול בלי מדריך נפלא כמו דניאל ברכה לא היה אותו טיול!!! דניאל היה מדריך מדהים בעל ידע רב,כל הזמן נתן הסברים מקפים ,חילק מפות, נתן המלצות בקיצור הוא נתן את הנשמה. יצא לי לצאת לחו"ל לפחות 15 פעמים עם מדריכים שונים, זו פעם ראשונה שאני נפגש עם מדריך מדהים כמוהו!!!! אני כבר המלצתי את הטיול הזה לחברים שלי והמלצתי להם רק לצאת עם דניאל ,כי לפי דעתי בטיול כזה יש צורך במדריכים רק כמוהו.
הקודם
הבא

להגשמת החלום, השאירו פרטים:

בכל מקרה, יש לבקש תכנית מעודכנת מהמשרד ♦ חובה לעשות ביטוח רפואי אותו ניתן לרכוש גם במשרדנו ♦ על המטיילים להיות מצוידים בדרכון שתוקפו 6 חודשים לפחות מיום היציאה, וכמו כן להקפיד על שלושה דפים ריקים בדרכון ♦ יתכנו שינויים בסדר הביקורים והלינות ♦ פעילויות הערב וכל המצוין כאפשרות כרוכים בתשלום ♦ השימוש באוטובוס בכפוף לשעות הנהיגה על-פי החוק האירופאי  ♦ אין כפל מבצעים ♦ כפוף לתנאים הכלליים שבאתר www.maromnet.com  ♦ ט.ל.ח