רומניה 8 ימים

מטרתה של מרום תעופה הינה לספק לכם טיולים מאורגנים שיוצרים חוויות והנאות באופן קבוצתי, שמשלבים את המראות מהיפים בעולם, טעמים מיוחדים ובילויים מהנים. מרום תעופה בונה את הטיולים במומחיות וידע נצבר של 16 שנות ניסיון. הטיולים מתוכננים במחשבה ובקפידה על ידי אנשי המקצוע של החברה. מרום תעופה הינה סיטונאית מומחית בעולם הטיולים המאורגנים.

8 ימים/7 לילות - בטיסות ישראייר

רומניה מאורגן 8 ימים מסלול הטיול :

טיול מאורגן לרומניה

יום 1: תל אביב - בוקרשט

נמריא משדה התעופה בן גוריון ונטוס לעיר בוקרשט ,בירת רומניה המכונה ״פריז הקטנה״ ,ונתחיל את טיולנו הקסום ברומניה בעיר בוקרשט השוכנת לאורך פלג קטן של נהר הדומבוביצה ,לאחר הנחיתה והתארגנות בשדה התעופה ברומניה ניסע למלוננו ללינה ,מלאי התרגשות וצפיה לטיול הממתין לפנינו.

טיול מאורגן לרומניה

יום 2: סיגישוארה – הבית המקורי של דראקולה - מופע קאבארט

לאחר ארוחת הבוקר ניסע צפונה לעיירת ימי הביניים סיגישוארה, בה נולד דראקולה האגדי. נראה שם את הבית בו נולד דראקולה האמיתי - הנסיך ולאד. נסייר בעיירה העתיקה, נראה את מגדל השעון, נחזה בפעלולי השעון העתיק (במידה ויעבוד) ונצפה על המעבר הסודי של הרוזן דראקולה ,נגיע לתצפית מרהיבה על העיירה הציורית , בתום הסיור ניסע לבית הכנסת עם הסיפור המיוחד, לאחר מכן נחזור דרומה נסייר סיור פאנוראמי בפויאנה בראשוב, עיירת נופש וסקי בלב הרי הקרפטים. נצפה בצמחייה האלפינית המרהיבה וביערות האלפינים המקיפים את העיירה. משם נמשיך חזרה למלון לארוחת ערב ולינה.

טיול מאורגן לרומניה

יום 3: קאמפינה - אגם דופט אנה - סכר פלאטינו הגדול - מופע פולקלור

לאחר ארוחת הבוקר נצא אל העיירה הציורית קאמפינה בעמק הפרחובה מוקפת 3 נחלים , נמשיך לעבר סכר – פלאטינו, בגובה כ- 100 מטרים שמשמש כסכר הידרואלקטרי של האזור. נמשיך לעבר אגם דופט אנה המרהיב ביופיו השוכן בלב שמורת טבע מוקף עצי אורן ועצי אשוח מחטניים. האגם נמצא בגובה כ- 750 מ מעל פני הים ממוקם במורדות הקרפטים המזרחיים ברכס בוצץ' והנו אגם של מיים מתוקים וצלולים נערוך פיקניק על שפת האגם (הצטיידות אישית). בסיומו של היום נסע לאחד הקניונים הגדולים ברומניה בסיום הסיור נשוב למלוננו. בערב נהנה ממופע פולקלור ססגוני.

טיול לרומניה מרום תעופה

יום 4: סינייה – ארמון פלש והעיר ברשוב - כולל מופע אמנים

אחר ארוחת הבוקר ניסע נמשיך בעיריה סינייה בה נמצא ארמונו של המלך קארול הראשון , נבקר בארמון פלש הידוע כאחד הארמונות היפים באירופה. ארמון זה נבנה בסגנון אדריכלות גרמנית ע"י המלך קארול הראשון - המלך הרומני הראשון , וממוקמים בו פסלי משפחת המלוכה השזורים בגני נוי מרהיבים. נבקר באולמות בקומה הראשונה, נראה את אולם המראות, את אוסף הנשק, את האולם הבנוי בסגנון הרנסנס הגרמני, נמשיך לסיור בגנים המרהיבים ובשוק המזכרות המפורסם, לאחר מכן נצא לאחת הערים המרכזיות בטרנסילבניה לעיר בראשוב, בעלת אופי וסגנון גרמני, אחת הערים מתקופת ימי הביניים, המתוירות והיפות ביותר ברומניה.נסייר בעיר העתיקה, נראה את הכיכר המרכזית ובניין העירייה, נצפה על הכנסייה השחורה הבנויה בסגנון הגותי המרהיב, נצעד במדרחוב הציורי ונצפה בבניינים המיוחדים, ונחזור למלוננו לארוחת ערב.

טיול לרומניה מרום תעופה

יום 5: מעבר ההרים טראנספאגאראש - הכביש היפה באירופה - מופע פולקלור

ייחודי למרום תעופה!! Mountain Fagaras – Trans מעבר ההרים היפה ביותר באירופה לאחר ארוחת הבוקר ניסע לרכס ההרים פאגאראש ,רכס הרי הקרפטים הגבוה ביותר ברומניה , בו נמצאים שני ההרים הכי גבוהים ברומניה ממנו נשקפים מראות נוף מדהימים ! ,ניסע למעבר ההרים טראנספגארש , הכביש היפה ביותר באירופה על פי מספר מגזינים בינלאומים ,עם האוטובוס נבקר באגם המפורסם אגם "באליה".בדרך חזרה נעצור בעיר פאגראש, נתרשם מארכיטקטורה של עיר זו. כמו כן יינתן זמן לקניות. במידה ומזג האויר לא יאפשר לעלות להר נמשיך לעיר סיביו , עיר עתיקה מדהימה , לקראת ערב נגיע חזרה למלוננו לארוחת ערב

טיול לרומניה מרום תעופה

יום 6: בראן – טירת דרקולה - מופע קאבארט

לאחר ארוחת הבוקר נקדיש את יום הטיול ברומניה לטיולים בקרפטים הדרומיים. נבקר בטירת בראן, הניקראת גם טירת דראקולה - הערפד המיתולגי . ארמון מבצר טרנסילבאני עתיק ומיוחד. נצעד בחדרי המבצר העתיק שמשמש כיום כמוזיאון, נתוודע אל קורות משפחתו של דרקולה, נצעד בינות לחדרי המבצר במעברים מיוחדים ונסתרים ונותיר זמן חופשי לעיירה הסובבת את המבצר ולשוק המפורסם למרגלות המצודה. נסע לאחד הנופים היפים ברומניה ,בינות כפרים ציוריים , לדומביצ'וארה הכולל סיור בקניון העמוק ובנחל המקסים החורץ את הרי הקרפטים הדרומיים הנשאים מעליו.בהמשך תנתן אפשרות (בתשלום) לסיור המשך בכפר מואצו' המיוחד והמרהיב כולל סיור חוויתי ומיוחד בעגלות צוענים וכולל ארוחה טעימה רומנית בייתית כיד המלך.בתום הסיור נשוב למלוננו לארוחת ערב ולינה.

טיול לרומניה מרום תעופה

יום 7: מכרות המלח - מופע אמנים

לאחר ארוחת הבוקר ,ניסע דרומה לכיוון הרי הקרפטים הדרום מזרחיים ועמק פראחובה בדרך נפנה מזרחה למישור פלויישט ונגיע בעיירת המכרות - סלאניק ונבקר במכרה המלח הגדול באירופה בסלאניק ונרד לבטן האדמה לעומק של למעלה מ 200 מטר. ננשום את האוויר הבריא המכיל %50 לחות ועשיר ביוני סודיום. נראה את אולמות המלח המרשימים והענקיים. לקראת ערב נגיע למלוננו לארוחת ערב ולינה.

טיול לרומניה מרום תעופה

יום 8:בוקרשט וחזרה לתל אביב

לאחר שנת לילה טובה נאכל ארוחת בוקר במלון נבצע צ׳ק אאוט (הליך עזיבת המלון) ,ניסע לעיר בוקרשט ונצא לסיור פנורמי בעיר בוקרשט, נראה את אתריה החשובים: נראה את שער הניצחון,, משרדי הממשלה, כיכר המהפכה, התיאטרון הלאומי, בניין התזמורת הפילהרמונית, האקדמיה הצבאית, ארמון צ’אושסקו (ארמון העם ואו הפרלמנט) , בניין המשרדים השני בגודלו בעולם לאחר הפנטגון ועוד ,בהמשך העברה לשדה התעופה שבבוקרשט לטיסתנו חזרה לתל אביב.

מה בטיול:

 • טירת דרקולה בבראן
 • מכרות המלח של סלניק
 • ביקור בארמון פלש המרהיב
 • אגם דופט אנה המרהיב
 • סיור בעיירה סינייה
 • סיור פנורמי בעיירת הנופש ברשוב
 • העיר העתיקה
 • הכנסייה השחורה
 • סיגישוארה
 • מגדל השעון
 • תצפית על העיירה הציורית
 • ארמון צ'אוצ'סקו בבוקרשט (הפרלמנט)
 • שער הניצחון
 • מופע קאבארט
 • מופע פולקלור
 • הר טרנספגרש
 • סכר פלאטינו הגדול

המחיר כולל:

 • טיסות בינלאומיות.
 • מסי נמל, דלק ובטחון.
 • לינה במלון 4****
 • אוטובוס תיירים נח וממוזג לביצוע התכנית
 • בסיס אירוח - חצי פנסיון. (למעט ביום ההגעה מפאת הטיסה)
 • מדריך ישראלי מצוות "מרום תעופה".
 • טיפים לנותני השירותים בחו"ל למעט שירותי סבלות.
 • כניסות לאתרים כפי שמצוין במסלול.

המחיר אינו כולל:

 • כל מה שאינו מופיע במחיר כולל
 • מיסי עיר במידה ויש דרישה במקום
 • שומרי מסורת : ניתן להזמין דגים ארוזים בנייר כסף לארוחת ערב לכל הטיול בעלות של 70$ תוספת ולהישאר בשבת במלון

מלונות מומלצים לטיול ברומניה:

4/5

HOTEL RINA SINAIA

המלון 4**** כולל בריכה , ספא , חדר כושר וארוחות ערב מלוות במופעים , כולל מופע קאברט ומופע פולקלור ,נגנים ,מוסיקה לריקודים. ליד המלון שני סופרמרקטים, מעדניות, מסעדות לאוכל מהיר, ברים ומקומות בילוי.

המלצות:

שלמה זילברשטיין
שלמה זילברשטיין
ברצונינו להודות לכם על הטיול המושלם והמהנה ששפע בכל טוב ובאוירה נפלאה, כל מילה נוספת לא תתאר את הכייף שהיה בטיול ושהשאיר טעם של עוד. יצאנו ללא מעט טיולים מאורגנים שהיו טובים ביותר, אך הטיול הזה היה הטוב מבינהם. לכן חשוב לנו לציין זאת ואף להודות לכם חברת מרום תעופה על החוויה הנהדרת וכמובן שנמשיך לטייל דרככם. ועל המדריך הנפלא שלא נח לרגע, ודאג להסביר ולהעשיר אותנו בהסטוריה מעניינת והפך לחלק מאיתנו, יישר כוח. ושוב תודה ענקית לכולכם.
משפחת מור
משפחת מור
דובי סולו, יש מדריכים בעלי ידע רב יש מדריכים חבר'המנים יש מדריכים בעלי כושר ארגון יש שדורשים משמעת וצייתנות יש מדריכים שרוצים להספיק התוכנית ויש מדריכים חייכנים ושופעי הומור אתה, ניחנת בכל התכונות ומעל לכל נעים להיות מודרכים על ידך
שמואל וסהר אביעד
שמואל וסהר אביעד
ברצוני לומר לך תודה על שהייתה לנו מדריך מצוין בטיול לצפון איטליה, אני ובני סהר נהנינו מאוד מהמסלול ומההסברים על כל אחד מהאתרים שביקרנו בהם. השינויים שעשתה בתוכנית מסלול הטיול במטרה להתאים את לשינוי מזג האוויר ועומס התנועה באותם אתרים, אפשרו לנו למקסם את החוויה וההנאה בטיול, הודות לשליטה ולארגון המדהים שהפגנתה לאורך כל תקופת הטיול מרגע בו יצנו מהארץ עד לרגע בו חזרנו ותמיד דאגתה לכל אדם בקבוצה בלי יוצא מהכלל. מעבר להיותך מדריך מעולה עם שליטה וידעה בהיסטוריה, בשפה המקומית איטלקית, את אדם מדיהם שאוהב להעניק חום ואהבה לסובבים אותך. אני מבקש ממך להיות בקשר איתי ואשמח להצטרף לטיולים נוספים בהם אתה תהיה מדריך בהם. בתודה רבה מכל הלב,
משפחת בכר
משפחת בכר
יצא לי לצאת איתכם לטיול לצפון איטליה והאגמים. היה לי ולמשפחתי אחלה טיולי נהנינו מאוד . יש לציין שהטיול בלי מדריך נפלא כמו דניאל ברכה לא היה אותו טיול!!! דניאל היה מדריך מדהים בעל ידע רב,כל הזמן נתן הסברים מקפים ,חילק מפות, נתן המלצות בקיצור הוא נתן את הנשמה. יצא לי לצאת לחו"ל לפחות 15 פעמים עם מדריכים שונים, זו פעם ראשונה שאני נפגש עם מדריך מדהים כמוהו!!!! אני כבר המלצתי את הטיול הזה לחברים שלי והמלצתי להם רק לצאת עם דניאל ,כי לפי דעתי בטיול כזה יש צורך במדריכים רק כמוהו.
הקודם
הבא

להגשמת החלום, השאירו פרטים:

בכל מקרה, יש לבקש תכנית מעודכנת מהמשרד ♦ חובה לעשות ביטוח רפואי אותו ניתן לרכוש גם במשרדנו ♦ על המטיילים להיות מצוידים בדרכון שתוקפו 6 חודשים לפחות מיום היציאה, וכמו כן להקפיד על שלושה דפים ריקים בדרכון ♦ יתכנו שינויים בסדר הביקורים והלינות ♦ פעילויות הערב וכל המצוין כאפשרות כרוכים בתשלום ♦ השימוש באוטובוס בכפוף לשעות הנהיגה על-פי החוק האירופאי  ♦ אין כפל מבצעים ♦ כפוף לתנאים הכלליים שבאתר www.maromnet.com  ♦ ט.ל.ח