רומניה 8 ימים

מטרתה של מרום תעופה הינה לספק לכם טיולים מאורגנים שיוצרים חוויות והנאות באופן קבוצתי, שמשלבים את המראות מהיפים בעולם, טעמים מיוחדים ובילויים מהנים. מרום תעופה בונה את הטיולים במומחיות וידע נצבר של 16 שנות ניסיון. הטיולים מתוכננים במחשבה ובקפידה על ידי אנשי המקצוע של החברה. מרום תעופה הינה סיטונאית מומחית בעולם הטיולים המאורגנים.

8 ימים/7 לילות - בטיסות ישירות

רומניה מאורגן 8 ימים מסלול הטיול :

טיול מאורגן לרומניה

יום 1: תל אביב – בוקרשט – ומופע קאברט

נמריא משדה התעופה בן גוריון ונטוס לעיר בוקרשט, בירת רומניה המכונה "פריז הקטנה". נתחיל את טיולינו הקסום ברומניה בעיר בוקרשט השוכנת לאורך פלג קטן של נהר הדמבוביצה. לאחר הנחיתה והתארגנות בשדה נסע לכיוון מלוננו לקבל חדרים וסיור לילי בעיר העתיקה של בוקארשט יינתן זמן באופן עצמאי לארוחת ערב.

טיול מאורגן לרומניה

יום 2: בוקארשט - מכרות המלח של סלאניק

לאחר ארוחת הבוקר נפנה את המלון ונצא לסיור בבוקארשט בכל האתרים, שער הניצחון, ארמון המלך, משרדי הממשלה, כיכר המהפכה, התיאטרון הלאומי, בניין התזמורת הפילהרמונית, ארמון צ'אוסקו שזה הניין השני בגודלו בעולם לאחר הפנטגון. בהמשך היום ניסע דרומה למכרות המלח הגדולים באירופה ונרד לבטן האדמה, בעומק 208 מטר וננשום את האוויר הבריא, נראה את אולמות המלח הענקיים ולקראת ערב נגיע למלוננו לקראת ערב ולינה.

טיול מאורגן לרומניה

יום 3: סינייה – ארמון פלש

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לכיוון סינייה, נבקר בארמון פלש הידוע כאחד הארמונות היפים באירופה, ארמון זה נבנה בסגנון אדריכלות גרמנית ע"י המלך קרול וממוקמים בו פסלי משפחת המלוכה השזורים בגני נוי מרהיבים, נבקר באולמות בקומה הראשונה. נראה את אולם המראות, את אוסף הנשק את האולם הבנוי בסגנון הרנסנס הגרמני. נמשיך לסיור בגנים המרהיבים ובשוק המזכרות המפורסם. לאחר מכן ניסע לעיירה סינייה ונעשה שם סיור ויינתן זמן לארוחת צהריים. משם נמשיך לכיוון תצפית שלושת הארזים באזור פרדיאל ונהנה מהנוף המרהיב, ומפה נמשיך למלונינו להתארגנות וארוחת ערב.

טיול לרומניה מרום תעופה

יום 4: בראשוב – פויאנה בראשוב

לאחר ארוחת הבוקר נצא אל כיוון בראשוב, עיירה בעלת אופי וסגנון גרמני אחת הערים מתקופת ימי הביניים המתויירות והיפות ביותר ברומניה. נסייר בעיר העתיקה ונראה את הכיכר המרכזית, את בניין העירייה, נצפה על הכנסייה השחורה הבנוייה בסגנון הגותי המרהיב. נצעד במדרחוב הציורי ונצפה בבניינים המיוחדים. משם נמשיך לגן (ראשון לציון) שבו ממוקם פסלו של יצחק רבין, נמשיך לעיירת נופש וסקי בלב הרי הקרפטים פויאנה בראשוב ונצפה בצמחייה האלפינית המרהיבה ונטייל ביערות האלפינים המקיפים את העיירה. לקראת הערב נבקר במרכז קניות גדול שבו יינתן זמן חופשי לקניות, ולקראת ערב נחזור למלונינו להתארגנות וארוחת ערב.

טיול לרומניה מרום תעופה

יום 5: סיגישוארה – הבית המקורי של דראקולה

היום נתרשם מהרי הקרפטים היפים. נצא צפונה לעיירת ימי הביניים סיגישוארה, בה נולד דראקולה האגדי. נראה שם את הבית בו נולד דראקולה- הנסיך ולאד. נסייר בעיירה העתיקה, נראה את מגדל השעון, נחזה בפעלולי השעון העתיק ונצעד במעבר הסודי של הרוזן דראקולה לתצפית מרהיבה על העיירה הציורית. נמשיך לעיירה העתיקה בתום הסיור ניסע לבית הכנסת עם הסיפור המיוחד. חזרה למלון לארוחת ערב ולינה.

טיול לרומניה מרום תעופה

יום 6: בראן – טירת דרקולה

נקדיש את יום הטיול ברומניה לטיולים בקרפטים הדרומיים. נבקר בטירת בראן, מצודתו של הרוזן דראקולה האגדי. ארמון מבצר טרנסילבאני עתיק ומיוחד. נצעד בחדרי המבצר העתיק שמשמש כיום כמוזיאון, נתוודע אל קורות משפחתו של דרקולה, נצעד בינות לחדרי המבצר במעברים מיוחדים ונסתרים ונותיר זמן חופשי לעיירה הסובבת את המבצר ולשוק המפורסם למרגלות המצודה. נסע לאחד הנופים היפים ברומניה, דומביצ'וארה הכולל סיור בקניון העמוק ובנחל המקסים לרגלי הרי הקרפטים הנשאים מעליו. בתום הסיור נשוב למלוננו לארוחת ערב ולינה.

טיול לרומניה מרום תעופה

יום 7: ייחודי למרום תעופה!! Trans – Fagaras Mountain

ייחודי למרום תעופה ! לאחר ארוחת הבוקר ,ניסע להר טרנספגאר'ש , ההר הכי גבוה ברומניה ממנו נשקף נוף מדהים על ההרים, עם ההגעה נעלה להר עם האוטובוס נבקר באגם המפורסם אגם "ביליה".בדרך חזרה נעצור בעיר פאגראש, נתרשם מארכיטקטורה של עיר זו. כמו כן יינתן זמן לקניות. במידה ומזג האויר לא יאפשר לעלות להר נמשיך לעיר סיביו , עיר עתיקה מדהימה.

טיול לרומניה מרום תעופה

יום 8: בוקארשט – תל אביב

נקום בבוקר נאכל ארוחת בוקר ואחרי ים חוויות וטיול קסום ומיוחד נתארגן וניסע בהעברה לשדה התעופה שבבוקרשט לטיסתנו חזרה לתל אביב.

מה בטיול:

המחיר כולל:

המחיר אינו כולל:

המלצות:

שלמה זילברשטיין
שלמה זילברשטיין
קרא עוד
ברצונינו להודות לכם על הטיול המושלם והמהנה ששפע בכל טוב ובאוירה נפלאה, כל מילה נוספת לא תתאר את הכייף שהיה בטיול ושהשאיר טעם של עוד. יצאנו ללא מעט טיולים מאורגנים שהיו טובים ביותר, אך הטיול הזה היה הטוב מבינהם. לכן חשוב לנו לציין זאת ואף להודות לכם חברת מרום תעופה על החוויה הנהדרת וכמובן שנמשיך לטייל דרככם. ועל המדריך הנפלא שלא נח לרגע, ודאג להסביר ולהעשיר אותנו בהסטוריה מעניינת והפך לחלק מאיתנו, יישר כוח. ושוב תודה ענקית לכולכם.
משפחת מור
משפחת מור
קרא עוד
דובי סולו, יש מדריכים בעלי ידע רב יש מדריכים חבר'המנים יש מדריכים בעלי כושר ארגון יש שדורשים משמעת וצייתנות יש מדריכים שרוצים להספיק התוכנית ויש מדריכים חייכנים ושופעי הומור אתה, ניחנת בכל התכונות ומעל לכל נעים להיות מודרכים על ידך
שמואל וסהר אביעד
שמואל וסהר אביעד
קרא עוד
ברצוני לומר לך תודה על שהייתה לנו מדריך מצוין בטיול לצפון איטליה, אני ובני סהר נהנינו מאוד מהמסלול ומההסברים על כל אחד מהאתרים שביקרנו בהם. השינויים שעשתה בתוכנית מסלול הטיול במטרה להתאים את לשינוי מזג האוויר ועומס התנועה באותם אתרים, אפשרו לנו למקסם את החוויה וההנאה בטיול, הודות לשליטה ולארגון המדהים שהפגנתה לאורך כל תקופת הטיול מרגע בו יצנו מהארץ עד לרגע בו חזרנו ותמיד דאגתה לכל אדם בקבוצה בלי יוצא מהכלל. מעבר להיותך מדריך מעולה עם שליטה וידעה בהיסטוריה, בשפה המקומית איטלקית, את אדם מדיהם שאוהב להעניק חום ואהבה לסובבים אותך. אני מבקש ממך להיות בקשר איתי ואשמח להצטרף לטיולים נוספים בהם אתה תהיה מדריך בהם. בתודה רבה מכל הלב,
משפחת בכר
משפחת בכר
קרא עוד
יצא לי לצאת איתכם לטיול לצפון איטליה והאגמים. היה לי ולמשפחתי אחלה טיולי נהנינו מאוד . יש לציין שהטיול בלי מדריך נפלא כמו דניאל ברכה לא היה אותו טיול!!! דניאל היה מדריך מדהים בעל ידע רב,כל הזמן נתן הסברים מקפים ,חילק מפות, נתן המלצות בקיצור הוא נתן את הנשמה. יצא לי לצאת לחו"ל לפחות 15 פעמים עם מדריכים שונים, זו פעם ראשונה שאני נפגש עם מדריך מדהים כמוהו!!!! אני כבר המלצתי את הטיול הזה לחברים שלי והמלצתי להם רק לצאת עם דניאל ,כי לפי דעתי בטיול כזה יש צורך במדריכים רק כמוהו.
הקודם
הבא

להגשמת החלום, השאירו פרטים:

בכל מקרה, יש לבקש תכנית מעודכנת מהמשרד ♦ חובה לעשות ביטוח רפואי אותו ניתן לרכוש גם במשרדנו ♦ על המטיילים להיות מצוידים בדרכון שתוקפו 6 חודשים לפחות מיום היציאה, וכמו כן להקפיד על שלושה דפים ריקים בדרכון ♦ המחיר אינו כולל עדכון ושינויים במחירי הדלק במידה ויושת על ידי חברות התעופה ♦ יתכנו שינויים בסדר הביקורים והלינות ♦ פעילויות הערב וכל המצוין כאפשרות כרוכים בתשלום ♦ השימוש באוטובוס בכפוף לשעות הנהיגה על-פי החוק האירופאי  ♦ אין כפל מבצעים ♦ כפוף לתנאים הכלליים שבאתר www.maromnet.com  ♦ ט.ל.ח

תאריכים מובטחים לטיול מאורגן לרומניה