רומניה 5 ימים

מטרתה של מרום תעופה הינה לספק לכם טיולים מאורגנים שיוצרים חוויות והנאות באופן קבוצתי, שמשלבים את המראות מהיפים בעולם, טעמים מיוחדים ובילויים מהנים. מרום תעופה בונה את הטיולים במומחיות וידע נצבר של 16 שנות ניסיון. הטיולים מתוכננים במחשבה ובקפידה על ידי אנשי המקצוע של החברה. מרום תעופה הינה סיטונאית מומחית בעולם הטיולים המאורגנים.

5 ימים/4 לילות - מסלול מיוחד לחורף

רומניה מאורגן 5 ימים מסלול הטיול :

טיול מאורגן לרומניה

יום 1 : תל אביב - בוקרשט - מכרה המלח

נמריא מלאי התרגשות משדה התעופה בן גוריון ונטוס לעיר בוקרשט, בירת רומניה המכונה ״פריז הקטנה״ ונתחיל את טיולנו הקסום בעיר בוקרשט השוכנת לאורך פלג קטן של נהר הדומבוביצה. לאחר הנחיתה והתארגנות בשדה התעופה ברומניה ניסע לכיוון הרי הקרפטים הדרום מזרחיים ועמק פראחובה בדרך נפנה מזרחה למישור פלויישט ונגיע לעיירת המכרות סלאניק ונבקר במכרה המלח הגדול באירופה בסלאניק ונרד לבטן האדמה לעומק של למעלה מ 200 מטר. ננשום את האוויר הבריא המכיל %50 לחות ועשיר ביוני סודיום. נראה את אולמות המלח המרשימים והענקיים , לקראת ערב נגיע למלוננו לארוחת ערב. 

טיול מאורגן לרומניה

יום 2 : העיר ברשוב - העיירה פואינה ברשוב - קרפטים

לאחר ארוחת הבוקר נצא לאחת הערים המרכזיות בטרנסילבניה לעיר בראשוב, בעלת אופי וסגנון גרמני, אחת הערים מתקופת ימי הביניים, המתוירות והיפות ביותר ברומניה. נסייר בעיר העתיקה, נראה את הכיכר המרכזית ובניין העירייה, נצפה על האתרים הבאים : הכנסייה השחורה הבנויה בסגנון הגותי המרהיב, רחוב החוט (החבל) - הרחוב הצר ברומניה, בית הכנסת, בית המרקחת הראשון ברומניה, בית הספר הראשון ברומניה, כנסיית סנט ניקולאי המיוחדת, ונצעד במדרחוב הציורי ונצפה בבניינים המיוחדים, נסייר סיור פאנורמי בפויאנה בראשוב, עיירת נופש וסקי בלב הרי הקרפטים. נצפה בצמחייה האלפינית המרהיבה וביערות האלפינים המקיפים את העיירה, תינתן אפשרות בתשלום לסיור באופנועי שלג, במידה ויוותר זמן בסיומו של היום נסע לאחד הקניונים הגדולים ברומניה שנימצאים מחוץ לעיר בוקרשט. לקראת ערב נגיע למלוננו לארוחת ערב.

טיול מאורגן לרומניה

יום 3 : טירת רשנוב המיוחדת - דומביצ'וארה - קניון

לאחר ארוחת הבוקר נקדיש את יום הטיול ברומניה לטיולים ברמת טרנסילבניה הדרומית למרגלות הקרפטים הדרומיים. נבקר בטירת רשנוב, אחד מהטירות המשוחזרות המרשימות ביותר באירופה. מבצר טרנסילבאני עתיק ומיוחד. נצעד בסמטאות המבצר העתיק נראה תצפית נוף מרשימה על רמת טרנסילבניה הדרומית נצעד בינות לחדרי ומבני המבצר ,בסיום הסיור ניסע לאחד הנופים היפים ברומניה, בינות כפרים ציוריים, לדומביצ'וארה הכולל עצירה בקניון העמוק ובנחל המקסים החורץ את הרי הקרפטים הדרומיים הנישאים מעליו. לקראת ערב נגיע למלוננו לארוחת ערב.

טיול לרומניה מרום תעופה

יום 4 : סינייה - ארמון פלש בסיניה - בוקרשט

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לעיירה סינייה בה נמצא ארמונו של המלך קארול הראשון, נבקר בארמון פלש הידוע כאחד הארמונות היפים באירופה. ארמון זה נבנה בסגנון אדריכלות גרמנית ע"י המלך קארול הראשון - המלך הרומני הראשון, וממוקמים בו פסלי משפחת המלוכה השזורים בגני נוי מרהיבים. נבקר באולמות בקומה הראשונה, נראה את אולם המראות, את אוסף הנשק, את האולם הבנוי בסגנון הרנסנס הגרמני, נמשיך לסיור בגנים המרהיבים ובשוק המזכרות המפורסם, בסיום הפגישה עם משפחת המלוכה הרומנית נחזור למלוננו נבצע הליך צ׳ק אאוט מהמלון רינה סינייה וניסע לבוקרשט למלון שלנו (אין ארוחת ערב במלון בבוקרשט) ללינה.

טיול לרומניה מרום תעופה

יום 5 : בוקרשט - תל אביב

לאחר ארוחת בוקר במלון נצא לסיור פנורמי בעיר בוקרשט, נראה את אתריה החשובים: שער הניצחון, משרדי הממשלה, כיכר המהפכה, התיאטרון הלאומי, בניין התזמורת הפילהרמונית, האקדמיה הצבאית, הפרלמנט-בניין המשרדים השני בגודלו בעולם לאחר הפנטגון ועוד, במידה ויהיה זמן נעבור למתחם הקניות בן הגדולים ברומניה ובהמשך העברה לשדה התעופה שבבוקרשט לטיסתנו חזרה לתל אביב.

מה בטיול:

המחיר כולל:

המחיר אינו כולל:

המלצות:

שלמה זילברשטיין
שלמה זילברשטיין
קרא עוד
ברצונינו להודות לכם על הטיול המושלם והמהנה ששפע בכל טוב ובאוירה נפלאה, כל מילה נוספת לא תתאר את הכייף שהיה בטיול ושהשאיר טעם של עוד. יצאנו ללא מעט טיולים מאורגנים שהיו טובים ביותר, אך הטיול הזה היה הטוב מבינהם. לכן חשוב לנו לציין זאת ואף להודות לכם חברת מרום תעופה על החוויה הנהדרת וכמובן שנמשיך לטייל דרככם. ועל המדריך הנפלא שלא נח לרגע, ודאג להסביר ולהעשיר אותנו בהסטוריה מעניינת והפך לחלק מאיתנו, יישר כוח. ושוב תודה ענקית לכולכם.
משפחת מור
משפחת מור
קרא עוד
דובי סולו, יש מדריכים בעלי ידע רב יש מדריכים חבר'המנים יש מדריכים בעלי כושר ארגון יש שדורשים משמעת וצייתנות יש מדריכים שרוצים להספיק התוכנית ויש מדריכים חייכנים ושופעי הומור אתה, ניחנת בכל התכונות ומעל לכל נעים להיות מודרכים על ידך
שמואל וסהר אביעד
שמואל וסהר אביעד
קרא עוד
ברצוני לומר לך תודה על שהייתה לנו מדריך מצוין בטיול לצפון איטליה, אני ובני סהר נהנינו מאוד מהמסלול ומההסברים על כל אחד מהאתרים שביקרנו בהם. השינויים שעשתה בתוכנית מסלול הטיול במטרה להתאים את לשינוי מזג האוויר ועומס התנועה באותם אתרים, אפשרו לנו למקסם את החוויה וההנאה בטיול, הודות לשליטה ולארגון המדהים שהפגנתה לאורך כל תקופת הטיול מרגע בו יצנו מהארץ עד לרגע בו חזרנו ותמיד דאגתה לכל אדם בקבוצה בלי יוצא מהכלל. מעבר להיותך מדריך מעולה עם שליטה וידעה בהיסטוריה, בשפה המקומית איטלקית, את אדם מדיהם שאוהב להעניק חום ואהבה לסובבים אותך. אני מבקש ממך להיות בקשר איתי ואשמח להצטרף לטיולים נוספים בהם אתה תהיה מדריך בהם. בתודה רבה מכל הלב,
משפחת בכר
משפחת בכר
קרא עוד
יצא לי לצאת איתכם לטיול לצפון איטליה והאגמים. היה לי ולמשפחתי אחלה טיולי נהנינו מאוד . יש לציין שהטיול בלי מדריך נפלא כמו דניאל ברכה לא היה אותו טיול!!! דניאל היה מדריך מדהים בעל ידע רב,כל הזמן נתן הסברים מקפים ,חילק מפות, נתן המלצות בקיצור הוא נתן את הנשמה. יצא לי לצאת לחו"ל לפחות 15 פעמים עם מדריכים שונים, זו פעם ראשונה שאני נפגש עם מדריך מדהים כמוהו!!!! אני כבר המלצתי את הטיול הזה לחברים שלי והמלצתי להם רק לצאת עם דניאל ,כי לפי דעתי בטיול כזה יש צורך במדריכים רק כמוהו.
הקודם
הבא

להגשמת החלום, השאירו פרטים:

בכל מקרה, יש לבקש תכנית מעודכנת מהמשרד ♦ חובה לעשות ביטוח רפואי אותו ניתן לרכוש גם במשרדנו ♦ על המטיילים להיות מצוידים בדרכון שתוקפו 6 חודשים לפחות מיום היציאה, וכמו כן להקפיד על שלושה דפים ריקים בדרכון ♦ יתכנו שינויים בסדר הביקורים והלינות ♦ פעילויות הערב וכל המצוין כאפשרות כרוכים בתשלום ♦ השימוש באוטובוס בכפוף לשעות הנהיגה על-פי החוק האירופאי  ♦ אין כפל מבצעים ♦ כפוף לתנאים הכלליים שבאתר www.maromnet.com  ♦ ט.ל.ח

תאריכים מובטחים לטיול מאורגן לרומניה