איטליה שוויץ
האגמים ושייט לבלאג'יו
7 ימים מלאים

מטרתה של מרום תעופה הינה לספק לכם טיולים מאורגנים שיוצרים חוויות והנאות באופן קבוצתי, שמשלבים את המראות מהיפים בעולם, טעמים מיוחדים ובילויים מהנים. מרום תעופה בונה את הטיולים במומחיות וידע נצבר של 20 שנות ניסיון. הטיולים מתוכננים במחשבה ובקפידה על ידי אנשי המקצוע של החברה. מרום תעופה הינה סיטונאית מומחית בעולם הטיולים המאורגנים. 

איטליה-שוויץ-האגמים ושייט לבלאג'יו 7 ימים מלאים

מסלול הטיול :

טיול מאורגן לצפון איטליה

יום 1: תל אביב - ורונה – סירמיונה - מילאנו

היום נטוס מתל אביב לאחת הארצות היפות בעולם - איטליה, ננחת בצפון איטליה בעיר ורונה. לאחר התארגנות בשדה התעופה נשים פעמינו לעיירה הציורית סירמיונה השוכנת על לשון יבשה בתוך אגם גארדה, נכנס מבעד לשערי המצודה אל סמטאות העיירה ונוכל ליהנות מהחנויות, בתי הקפה וכמובן הגלידות האיטלקיות המופלאות. ניסע בינות כרמים, שדות תירס, מטעי לימון ועצי זית, נבקר בעיירות ציוריות מסביב לאגם. לינה באזור מילאנו.

טיול לצפון איטליה מרום תעופה

יום 2: שייט על אגם קומו לבלאג'יו המפורסמת ייחודי רק במרום תעופה!!! כולל שוויץ - לוגאנו

לאחר ארוחת הבוקר ניסע בחבל לומברדיה ,לאורך אגם קומו ונשוט לעבר פנינת החן, העיירה בלאג'יו .העיירה מפורסמת בכל העולם בזכות הוילות המפוארות , העושר שלה ויופיה המרהיב. נשוטט בסמטאות היפות נראה את הבתים והרחובות הציוריים ,נטייל במדרגות האבן בסמטאות הזעירות. בתום הביקור ניסע לבקר בארץ השכנה מצפון, שוויץ. נחצה את הגבול מאיטליה לשוויץ ונמשיך אל העיר לוגאנו ,היושבת לחופו של אגם לוגאנו, בירת קנטון טיצ'ינו השוכנת על מפגש הגבולות שוויץ ואיטליה וממחישה את השילוב המושלם בין הסדר והארגון השוויצרי לקסם והאלגנטיות האיטלקית. בתום הסיור ניסע למלונינו באזור מילאנו.

טיול לצפון איטליה מרום תעופה

יום 3: מילאנו – בירת האופנה

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לתור בבירת האופנה והעיצוב האיטלקית הנוצצת - מילאנו . נבקר בכיכר הדואומו המפורסמת, גלריית ויטוריו עמנואל , נראה את בית האופרה המפורסם "לה סקאלה". ביום זה נאפשר גם זמן לקניות בעיר בה פועלים בתי האופנה המפורסמים בעולם וביקור במרכז הקניות שבו נמצאת גם חנות הפרימארק המפורסמת. בתום הסיור ניסע למלונינו בחבל ונטו.

טיול לצפון איטליה מרום תעופה

יום 4: ונציה – עיר התעלות

לאחר ארוחת הבוקר למעוניינים יש אפשרות בתשלום ליום בוונציה. מה כבר לא נאמר וסופר על ונציה, שהיא רומנטית, שהיא היפה בערי איטליה אם לא בעולם, שהיא מקסימה, שהיא שוקעת, שכל ביקור בה הוא חוויה. נכנס רגלית לוונציה, משם נחל את ביקורנו בכיכר סאן מרקו המפורסמת ובגשר ריאלטו המיוחד בגשרי ונציה. נראה את גשר ה"אנחות" משם נלך לארמון הדוג'ה - שליט ונציה משך דורות אשר נבנה בשנת 1309 . לא נסיים את ביקורנו בעיר המקסימה לפני שבקרנו בזווית היהודית שלה - ה"גטו היהודי" הראשון באירופה, נמשיך לסייר בסמטאותיה המיוחדות של העיר ואם יתיר הזמן תינתן אפשרות בתשלום לשייט בגונדולות . חזרה למלוננו ללינה.

טיול לצפון איטליה מרום תעופה

יום 5: הרי הדולומיטים

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום של טבע מרהיב ביופיו לפנינו. אחד מאזורי ההרים המיוחדים של אירופה - הרי הדולומיטים. ניסע צפונה מזרחה בינות לעיירות מקסימות, אגמים, יערות וכפרים אל פסגות מושלגות ונופים משכרים. במהלך הטיול באזור נהנה מהנוף מנקודות תצפיות מגוונות ומיוחדות. נעצור ונחווה חלק מהעיירות והכפרים ונספוג את האווירה התרבות וכמובן המטעמים האיטלקיים האופייניים לחבל ארץ זה לאחר שנתבשם מהנופים והאווירה ההרריים והמשכרים נשוב למלוננו.

טיול לצפון איטליה מרום תעופה

יום 6: אגם גארדה – ריבה דל גארדה - מאלצ'זינה

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לגדול אגמי איטליה, אגם גארדה ממתין לנו היום. עיירות ציוריות ופינות חמד לצד הרים נישאים וכמובן אגם תכול המים. נמשיך במסענו הקסום לריבה דל גארדה הממוקמת בסמוך לאגם גארדה. העיירה ידועה גם בשם המקוצר והפשוט יותר - ריבה. נמשיך במסע לאורך אגם גרדה וניסע לבקר בעיירה מאלצ'זינה, בהגיענו נצעד לאורך הסמטאות ובכבישים המתפתלים בתום הסיור נשוב למלוננו.

טיול לצפון איטליה מרום תעופה

יום 7-8: ורונה – איל בורגטו

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לבקר "בעיר האוהבים" – ורונה , נראה את המרפסת המפורסמת של רומיאו ויוליה ואת פסלה של יוליה. נראה את"ה-ארנה" המרשימה אשר בה מתקיימים מופעי אופרה ונסייר בשוק התבלינים. בתום הביקור נמשיך לביקור בעיירה איל בורגטו המקסימה והשלווה, הממוקמת על נהר המינצ'יו ונחשבת לכפר היפה ביותר באיטליה, שם נתרשם משפעת המים ונוכל לערוך היכרות ראשונה עם הגלידה האיטלקית שאין שניה לה. נמשיך למרכז הקניות ה"פרימרק" המפורסם שבו נוכל להשלים את קניותינו לפני החזרה הביתה. הסתיים הטיול העמוס בחוויות מרתקות וזיכרונות נעימים נמריא בחזרה לתל אביב בה ננחת בתום טיולינו הקסום בבוקרו של היום ה 8 לטיול. (יש לעשות ביטוח נוסעים ל 8 ימים)

מה בטיול:

המחיר כולל:

המחיר אינו כולל:

המלצות:

שלמה זילברשטיין
שלמה זילברשטיין
קרא עוד
ברצונינו להודות לכם על הטיול המושלם והמהנה ששפע בכל טוב ובאוירה נפלאה, כל מילה נוספת לא תתאר את הכייף שהיה בטיול ושהשאיר טעם של עוד. יצאנו ללא מעט טיולים מאורגנים שהיו טובים ביותר, אך הטיול הזה היה הטוב מבינהם. לכן חשוב לנו לציין זאת ואף להודות לכם חברת מרום תעופה על החוויה הנהדרת וכמובן שנמשיך לטייל דרככם. ועל המדריך הנפלא שלא נח לרגע, ודאג להסביר ולהעשיר אותנו בהסטוריה מעניינת והפך לחלק מאיתנו, יישר כוח. ושוב תודה ענקית לכולכם.
משפחת מור
משפחת מור
קרא עוד
דובי סולו, יש מדריכים בעלי ידע רב יש מדריכים חבר'המנים יש מדריכים בעלי כושר ארגון יש שדורשים משמעת וצייתנות יש מדריכים שרוצים להספיק התוכנית ויש מדריכים חייכנים ושופעי הומור אתה, ניחנת בכל התכונות ומעל לכל נעים להיות מודרכים על ידך
שמואל וסהר אביעד
שמואל וסהר אביעד
קרא עוד
ברצוני לומר לך תודה על שהייתה לנו מדריך מצוין בטיול לצפון איטליה, אני ובני סהר נהנינו מאוד מהמסלול ומההסברים על כל אחד מהאתרים שביקרנו בהם. השינויים שעשתה בתוכנית מסלול הטיול במטרה להתאים את לשינוי מזג האוויר ועומס התנועה באותם אתרים, אפשרו לנו למקסם את החוויה וההנאה בטיול, הודות לשליטה ולארגון המדהים שהפגנתה לאורך כל תקופת הטיול מרגע בו יצנו מהארץ עד לרגע בו חזרנו ותמיד דאגתה לכל אדם בקבוצה בלי יוצא מהכלל. מעבר להיותך מדריך מעולה עם שליטה וידעה בהיסטוריה, בשפה המקומית איטלקית, את אדם מדיהם שאוהב להעניק חום ואהבה לסובבים אותך. אני מבקש ממך להיות בקשר איתי ואשמח להצטרף לטיולים נוספים בהם אתה תהיה מדריך בהם. בתודה רבה מכל הלב,
משפחת בכר
משפחת בכר
קרא עוד
יצא לי לצאת איתכם לטיול לצפון איטליה והאגמים. היה לי ולמשפחתי אחלה טיולי נהנינו מאוד . יש לציין שהטיול בלי מדריך נפלא כמו דניאל ברכה לא היה אותו טיול!!! דניאל היה מדריך מדהים בעל ידע רב,כל הזמן נתן הסברים מקפים ,חילק מפות, נתן המלצות בקיצור הוא נתן את הנשמה. יצא לי לצאת לחו"ל לפחות 15 פעמים עם מדריכים שונים, זו פעם ראשונה שאני נפגש עם מדריך מדהים כמוהו!!!! אני כבר המלצתי את הטיול הזה לחברים שלי והמלצתי להם רק לצאת עם דניאל ,כי לפי דעתי בטיול כזה יש צורך במדריכים רק כמוהו.
הקודם
הבא

להגשמת החלום, השאירו פרטים:

בכל מקרה, יש לבקש תכנית מעודכנת מהמשרד ♦ חובה לעשות ביטוח רפואי אותו ניתן לרכוש גם במשרדנו ♦ על המטיילים להיות מצוידים בדרכון שתוקפו 6 חודשים לפחות מיום היציאה, וכמו כן להקפיד על שלושה דפים ריקים בדרכון ♦ יתכנו שינויים בסדר הביקורים והלינות ♦ פעילויות הערב וכל המצוין כאפשרות כרוכים בתשלום ♦  המחיר אינו כולל עדכון ושינויים במחירי הדלק במידה ויושת על ידי חברות התעופה ♦ השימוש באוטובוס בכפוף לשעות הנהיגה על-פי החוק האירופאי  ♦ אין כפל מבצעים ♦ כפוף לתנאים הכלליים שבאתר www.maromnet.com  ♦ ט.ל.ח

תאריכים מובטחים לטיול מאורגן לצפון איטליה​