צפון איטליה כולל שוויץ, האגמים והריביירה האיטלקית 8 ימים!

מטרתה של מרום תעופה הינה לספק לכם טיולים מאורגנים שיוצרים חוויות והנאות באופן קבוצתי, שמשלבים את המראות מהיפים בעולם, טעמים מיוחדים ובילויים מהנים. מרום תעופה בונה את הטיולים במומחיות וידע נצבר של 16 שנות ניסיון. הטיולים מתוכננים במחשבה ובקפידה על ידי אנשי המקצוע של החברה. מרום תעופה הינה סיטונאית מומחית בעולם הטיולים המאורגנים.

8 ימים/7 לילות - בטיסות ישראייר

צפון איטליה כולל שוויץ, האגמים והריביירה האיטלקית מסלול הטיול :

טיול לצפון איטליה מרום תעופה

יום 1: תל אביב - גנואה - הריביירה האיטלקית!

היום נצא בטיסת בוקר אל העיר גנואה שבצפון איטליה. לאחר התארגנות קצרה נשים פעמינו אל אחד מנופיה המרהיבים ביותר של איטליה אל הריביירה מן היפות והרומנטיות בעולם נבקר בעיירות הציוריות רפאלו וסנטה מרגריטה. המעוניינים יכולים לבקר בעיירה המפורסמת והרומנטית פורטופינו . בתום הטיול נמשיך לכיוון מלוננו באזור פארמה.

טיול לצפון איטליה מרום תעופה

יום 2: פארמה - איל בורגטו - ורונה

היום נבקר בעיר פארמה המפורסמת בפארמז'ן ובגבינת הפרושטו נסייר בעיר ומראה את אתריה החשובים: ארמון פילוטה , הקתדרלה ובית הטבילה, נמשיך אל איל בורגטו המקסימה והשלווה הממוקמת על נהר המינצ'יו ונחשבת לכפר היפה ביותר באיטליה , שם נתרשם משפעת המים ונוכל לערוך היכרות ראשונה עם הגלידה האיטלקית שאין שניה לה. נמשיך לעבר מלוננו באזור ורונה.

טיול לצפון איטליה מרום תעופה

יום 3: הכירו את ונציה – העיר על המים – העיר ששוקעת!

יום בחירה בתשלום נוסף לטיול ושייט בונציה . מה כבר לא נאמר וסופר על ונציה, שהיא רומנטית, שהיא היפה בערי איטליה אם לא בעולם, שהיא מקסימה, שהיא שוקעת, שכל ביקור בה הוא חוויה. נכנס לונציה בשייט על גבי סירה בתעלה הגדולה, משם נחל את בקורנו בכיכר סאן מרקו המפורסמת ובגשר ריאלטו המיוחד בגשרי ונציה. נראה את גשר ה"אנחות" משם נלך לארמון הדוג'ה - שליט ונציה משך דורות אשר נבנה בשנת 1309 . לא נסיים את ביקורנו בעיר המקסימה לפני שבקרנו בזוית היהודית שלה - ה"גטו היהודי" הראשון באירופה, נמשיך לסייר בסמטאותיה המיוחדות של העיר ואם יתיר הזמן תינתן אפשרות בתשלום לשייט בגונדולות . חזרה למלוננו ללינה.

טיול לצפון איטליה מרום תעופה

יום 4: הרי הדולומיטים הקסומים על גבול אוסטריה

יום של טבע מרהיב ביופיו לפנינו. אחד מאזורי ההרים המיוחדים של אירופה - הרי הדולומיטים. ניסע צפונה מזרחה בינות לעיירות מקסימות, אגמים, יערות וכפרים אל פסגות מושלגות ונופים משכרים. במהלך הטיול באזור נהנה מהנוף מנקודות תצפיות מגוונות ומיוחדות. נעצור ונחווה חלק מהעיירות והכפרים ונספוג את האווירה התרבות וכמובן המטעמים האיטלקיים האופייניים לחבל ארץ זה לאחר שנתבשם מהנופים והאווירה ההרריים והמשכרים נשוב למלוננו.

טיול לצפון איטליה מרום תעופה

יום 5: אגם גארדה - סירמיונה

גדול אגמי איטליה , אגם גארדה ממתין לנו היום. עיירות ציוריות ופינות חמד לצד הרים נישאים וכמובן אגם תכול המים. נבקר בעיירה סירמיונה השוכנת על לשון יבשה בתוך אגם גארדה, נכנס מבעד לשערי המצודה אל סמטאות העיירה ונוכל להנות מהחנויות, בתי הקפה וכמובן הגלידות האיטלקיות המופלאות. ניסע בינות כרמים, שדות תירס, מטעי לימון ועצי זית, נבקר בעיירות ציוריות מסביב לאגם. בתום הסיור נשוב למלוננו.

טיול לצפון איטליה מרום תעופה

יום 6: ורונה - מילאנו

היום נבקר "בעיר האוהבים" – ורונה , נראה את המרפסת המפורסמת של רומיאו ויוליה ואת פסלה של יוליה. נראה את"ה-ארנה" המרשימה אשר בה מתקיימים מופעי אופרה ונסייר בשוק התבלינים. נבקר במרכז קניות גדול כדי לאפשר לנו להשלים את כל מה שלא הספקנו .נמשיך אל עיר האופנה המפורסמת מילאנו.

טיול לצפון איטליה מרום תעופה

יום 7: לוגאנו שבשוויץ - מילאנו

היום נצא לבקר בארץ השכנה מצפון, שוויץ. לפני שנחצה את הגבול נהנה מיופיו של אגם קומו, האגם העמוק ביותר באיטליה. נמשיך אל העיר לוגאנו ,היושבת לחופו של אגם לוגאנו, בירת קנטון טיצ'ינו השוכנת על מפגש הגבולות שוויץ ואיטליה וממחישה את השילוב המושלם בין הסדר והארגון השוויצרי לקסם והאלגנטיות האיטלקית. משם נמשיך דרומה אל בירת האופנה והעיצוב האיטלקית הנוצצת - מילאנו . נבקר בכיכר הדואומו המפורסמת, גלריית ויטוריו עמנואל , נראה את בית האופרה המפורסם "לה סקאלה". ופסלו של ליאונרדו דה וינצ'י. יינתן זמן חופשי לסיור ולקניות בעיר בה פועלים בתי האופנה המפורסמים בעולם. חזרה למלון. בסיום יום נפלא נשוב למלוננו.

טיול לצפון איטליה מרום תעופה

יום 8: מילאנו - תל אביב

נשלים את סיורינו באיטליה בהתאם לזמן ההמראה , נתארגן מלאי חוויות ושיכורים מנופים מרהיבים, ניסע לשדה התעופה לטיסתנו חזרה לתל אביב בה ננחת עייפים את מרוצים מטיול יפה וקסום.

מה בטיול:

 • הריביירה האיטלקית
 • פארמה
 • סט מרגריטה
 • ונציה – עיר התעלות
 • ורונה – עירם של רומאו ויוליה
 • מילאנו - בירת האופנה
 • סירמיונה – העיירה שלשפת אגם גארדה
 • אגם גארדה
 • אגם קומו
 • לוגאנו בשוויץ
 • הרי הדולומיטים

המחיר כולל:

 • טיסות בינלאומיות.
 • מסי נמל, דלק ובטחון.
 • לינה בבתי מלון מדרגה ראשונה ותיירות טובה
 • אוטובוס תיירים נח וממוזג לביצוע התכנית
 • בסיס אירוח - ארוחות בוקר
 • מדריך ישראלי מצוות "מרום תעופה".
 • טיפים לנותני השירותים בחו"ל למעט שירותי סבלות.
 • כניסות לאתרים כפי שמצוין במסלול.

המחיר אינו כולל:

 • כל מה שאינו מופיע במחיר כולל
 • מיסי עיר במידה ויש דרישה במקום

המלצות:

שלמה זילברשטיין
שלמה זילברשטיין
ברצונינו להודות לכם על הטיול המושלם והמהנה ששפע בכל טוב ובאוירה נפלאה, כל מילה נוספת לא תתאר את הכייף שהיה בטיול ושהשאיר טעם של עוד. יצאנו ללא מעט טיולים מאורגנים שהיו טובים ביותר, אך הטיול הזה היה הטוב מבינהם. לכן חשוב לנו לציין זאת ואף להודות לכם חברת מרום תעופה על החוויה הנהדרת וכמובן שנמשיך לטייל דרככם. ועל המדריך הנפלא שלא נח לרגע, ודאג להסביר ולהעשיר אותנו בהסטוריה מעניינת והפך לחלק מאיתנו, יישר כוח. ושוב תודה ענקית לכולכם.
משפחת מור
משפחת מור
דובי סולו, יש מדריכים בעלי ידע רב יש מדריכים חבר'המנים יש מדריכים בעלי כושר ארגון יש שדורשים משמעת וצייתנות יש מדריכים שרוצים להספיק התוכנית ויש מדריכים חייכנים ושופעי הומור אתה, ניחנת בכל התכונות ומעל לכל נעים להיות מודרכים על ידך
שמואל וסהר אביעד
שמואל וסהר אביעד
ברצוני לומר לך תודה על שהייתה לנו מדריך מצוין בטיול לצפון איטליה, אני ובני סהר נהנינו מאוד מהמסלול ומההסברים על כל אחד מהאתרים שביקרנו בהם. השינויים שעשתה בתוכנית מסלול הטיול במטרה להתאים את לשינוי מזג האוויר ועומס התנועה באותם אתרים, אפשרו לנו למקסם את החוויה וההנאה בטיול, הודות לשליטה ולארגון המדהים שהפגנתה לאורך כל תקופת הטיול מרגע בו יצנו מהארץ עד לרגע בו חזרנו ותמיד דאגתה לכל אדם בקבוצה בלי יוצא מהכלל. מעבר להיותך מדריך מעולה עם שליטה וידעה בהיסטוריה, בשפה המקומית איטלקית, את אדם מדיהם שאוהב להעניק חום ואהבה לסובבים אותך. אני מבקש ממך להיות בקשר איתי ואשמח להצטרף לטיולים נוספים בהם אתה תהיה מדריך בהם. בתודה רבה מכל הלב,
משפחת בכר
משפחת בכר
יצא לי לצאת איתכם לטיול לצפון איטליה והאגמים. היה לי ולמשפחתי אחלה טיולי נהנינו מאוד . יש לציין שהטיול בלי מדריך נפלא כמו דניאל ברכה לא היה אותו טיול!!! דניאל היה מדריך מדהים בעל ידע רב,כל הזמן נתן הסברים מקפים ,חילק מפות, נתן המלצות בקיצור הוא נתן את הנשמה. יצא לי לצאת לחו"ל לפחות 15 פעמים עם מדריכים שונים, זו פעם ראשונה שאני נפגש עם מדריך מדהים כמוהו!!!! אני כבר המלצתי את הטיול הזה לחברים שלי והמלצתי להם רק לצאת עם דניאל ,כי לפי דעתי בטיול כזה יש צורך במדריכים רק כמוהו.
הקודם
הבא

להגשמת החלום, השאירו פרטים:

בכל מקרה, יש לבקש תכנית מעודכנת מהמשרד ♦ חובה לעשות ביטוח רפואי אותו ניתן לרכוש גם במשרדנו ♦ על המטיילים להיות מצוידים בדרכון שתוקפו 6 חודשים לפחות מיום היציאה, וכמו כן להקפיד על שלושה דפים ריקים בדרכון ♦ יתכנו שינויים בסדר הביקורים והלינות ♦ פעילויות הערב וכל המצוין כאפשרות כרוכים בתשלום ♦ השימוש באוטובוס בכפוף לשעות הנהיגה על-פי החוק האירופאי  ♦ אין כפל מבצעים ♦ כפוף לתנאים הכלליים שבאתר www.maromnet.com  ♦ ט.ל.ח