סיציליה 8 ימים
אי גן עדן קסום

מטרתה של מרום תעופה הינה לספק לכם טיולים מאורגנים שיוצרים חוויות והנאות באופן קבוצתי, שמשלבים את המראות מהיפים בעולם, טעמים מיוחדים ובילויים מהנים. מרום תעופה בונה את הטיולים במומחיות וידע נצבר של 16 שנות ניסיון. הטיולים מתוכננים במחשבה ובקפידה על ידי אנשי המקצוע של החברה. מרום תעופה הינה סיטונאית מומחית בעולם הטיולים המאורגנים.

טיול מאורגן לסיציליה 8 ימים מסלול הטיול :

טיול לסיציליה

יום 1: תל אביב - קטניה – אנה - פלרמו

נמריא לקטניה שבסיציליה, האי הגדול ביותר בים התיכון ובו מתגוררים כ- 6 מיליון איש. לאחר הנחיתה ניסע אל העיירה המדהימה אנה, שהינה העיירה הגבוהה ביותר בסיציליה, לתצפית על מרכזו ההררי של האי. ניסע לעיר הבירה ועיר הנמל הראשית של האי, לפלרמו. לאחר התארגנות במלון , נאכל ארוחת ערב להנאתנו.

טיול לסיציליה

יום 2: פלרמו – מונריאלה – שלדי הקפוצ'ינים!!!

פלרמו, בירת סיציליה והנמל הראשי של האי מכונה גם "קונכיית הזהב". העיר נוסדה במאה ה- 8 לפנה"ס ובה מבנים היסטוריים מפוארים, כנסיות, קתדרלות וקברים עתיקים הפזורים בכל עבר. בעיר מגוון סגנונות ארכיטקטוניים: הסגנון הערבי, הבארוק, וארכיטקטורה נורמנית. את סיורינו נתחיל בעיירה מונריאלה הסמוכה. נבקר בקתדרלה, שנבנתה המעוטרת בפסיפסים ביזאנטיים והינה היפה ביותר באי. נמשיך לאחד האתרים המקברים ביותר בסיציליה ונחווה חוויה מעוררת וחד פעמית - קברי הקפוצ'ינים שבו נראה שלדים וחנוטים של כ- 8000 גופות של נזירים קפוצ'ינים החל מהמאה ה- 16.נראה את הדואומו הבנוי בסגנון ערבי נורמני, נצפה בתיאטרון פוליטאמה ובתאטרון מאסימו המרשים. בתום הסיור נשוב למלוננו לארוחת ערב.

טיול לסיציליה

יום 3: סג'סטה - אריצ'ה - טרפאני

העיירה סג'סטה היא עיר יונית בעברה. חורבות סג'סטה העתיקה משתרעות על מדרון של גבעה ובהן שרידי מקדש עתיק מהשלמים שנותרו. נמשיך לאריצ'ה, עיירת המרציפן השוכנת על הר ומוקפת חומה. נצפה בדואומו העתיק של העיר, נראה את המבצר שממנו נשקף נוף קסום על האזור ונטייל בסמטאותיה הציוריות של העיר. ניסע לעיר הנמל טרפאני שמנמלה יוצאות ספינות לצפון אפריקה, נראה את הטיילת ואת הבתים הלבנים צהובים וסמטאות בה מבנים מתקופת הבארוק. בתום הביקור נשוב למלוננו לארוחת ערב ומנוחה.

טיול לסיציליה

יום 4: צ'פאלו - הר הגעש אטנה - קטניה

ניפרד מפלרמו נמשיך לביקור בעיירה צ'פאלו, כפר דייגים ציורי השוכן למרגלות צוק תלול ובו כנסייה נורמנית יפהפייה. נהנה מהמדרחוב של העיר על שלל חנויות, בתי קפה ועוד , נמשיך לאחת האטרקציות המרשימות של סיציליה ,הר הגעש הפעיל האטנה, אליו נעפיל עד לגובה של כאלפיים מטרים, מהרי הגעש הגדולים והפעילים בעולם, שפסגתו מעוטרת בשלג רוב ימות השנה. נלמד על הפעילות הוולקנית רבת השנים באזור. בתום הסיור נחזור למלוננו לארוחת ערב.

טיול לסיציליה

יום 5: קטניה - סירקוזה - חצי האי אורטיג'יה

היום נסייר בקטניה בה נראה את כיכר הדואומו המרכזית ובה מזרקת הפיל והאובליסק שהינם סמלי העיר. נבקר בקתדרלה מהמאה ה-11, בבית העירייה וברחוב הראשי ויה אתנה ועוד. נראה את שוק הדגים הצבעוני של העיר והוא בן למעלה מאלף שנה ובו שלל דגה ייחודית. נמשיך בנסיעה לעבר העיר סירקוזה עיר הולדתו של המתמטיקאי הגדול בעת העתיקה – ארכימדס, נבקר בחצי האי אורטיג'יה הוא אי בסירקוזה, המופרד מהיבשה על ידי תעלה צרה. האי מהווה חלק מהעיר העתיקה של סירקוזה, ובה מקדש אפולו, הדואומו הייחודי של העיר, מעיין ארטוזה שבו נצפה בתופעה ייחודית של צמח הגומא. משם נמשיך למלוננו לארוחת ערב.

טיול לסיציליה

יום 6: יום שייט יפהפה באיים האיאוליים

המעוניינים יוכלו לנסוע בתשלום נוסף ,לאיים האיאוליים שהם קבוצת איים וולקנים קטנים. ניסע למילאצ'ו ומשם נשוט עד לליפארי וולקאנו, האיים הגדולים והיפים ביותר בארכיפלג, עשירים בפעילות וולקנית ובמעיינות בוץ וגופרית. בתום הסיור נשוב למלוננו לארוחת ערב.

טיול לסיציליה

יום 7-8: ייחודי למרום תעופה מעיינות אלקנטרה! - אתרים מהסרט "הסנדק"- סבוקה – הגן הבוטאני - תל אביב

ניסע לביקור במעיינות אלקנטרה הנמצאים בין טאורמינה להר אטנה ונלמד על ההשפעה הגיאולוגית של האטנה על איזורי הכפר. המים שזורמים דרך היווצרות הבזלת תמיד קרירים ובחודשי הקיץ אפשר לשחות במים. את שארית היום נקדיש לאתרים ייחודיים אשר שימשו כאתרי צילום בסרט המיתולוגי - ה"הסנדק". נמשיך לעיירת הסנדק, סבוקה, שממנה נשקף נוף קסום של הים היוני ובנויה על מצוק. נבקר במרכז העיירה ונסייר בסמטאותיה. כמן כן, נוכל לטעום את הגרניטה הייחודית לסיציליה בבר אופייני ששימש כחלק מהסרט "הסנדק". עוד נבקר בעיירת הקיט טאורמינה – הפנינה של סיציליה. נשוטט ברחובותיה הציוריות על מגוון בתי הקפה, החנויות היוקרתיות והמסעדות. נבקר בגן הבוטאני ונצפה אל הר הגעש האטנה ועל התיאטרון היווני העתיק מהמאה ה-2 והים היוני. בתום הסיור ניסע לשדה התעופה של קטניה ונמריא חזרה לתל אביב , נחיתה ביום 8 בתל אביב.

מה בטיול:

 • אטרקציית הנזירים הקפוצ'ינים
 • פארק המעיינות אלקנטרה
 • ALCANTARA
 • אנה
 • סג'סטה
 • פאלרמו
 • הקתדרלה המפוארת
 • סיור במונריאלה
 • כפר הדייגים צ'פאלו
 • העיר העתיקה
 • טאורמינה
 • ארצ'ה
 • סירקוזה
 • חצי האי אורטיג'יה
 • קטניה
 • הר הגעש הפעיל אטנה
 • סבוקה
 • הגן הבוטאני בטאורמינה

המחיר כולל:

 • טיסות בינלאומיות.
 • מסי נמל, דלק ובטחון.
 • לינה בבתי מלון מדרגה ראשונה 4****
 • אוטובוס תיירים נח וממוזג לביצוע התכנית
 • בסיס אירוח - חצי פנסיון
 • מדריך ישראלי מצוות "מרום תעופה".
 • טיפים לנותני השירותים בחו"ל למעט שירותי סבלות.
 • כניסות לאתרים כפי שמצוין במסלול.

המחיר אינו כולל:

 • כל מה שאינו מופיע במחיר כולל
 • מיסי עיר במידה ויש דרישה במקום

מלונות אלו או דומים ברמתם:
קטניה Mareneve Resort
פאלרמו Torre Artale Trabia

המלצות:

שלמה זילברשטיין
שלמה זילברשטיין
ברצונינו להודות לכם על הטיול המושלם והמהנה ששפע בכל טוב ובאוירה נפלאה, כל מילה נוספת לא תתאר את הכייף שהיה בטיול ושהשאיר טעם של עוד. יצאנו ללא מעט טיולים מאורגנים שהיו טובים ביותר, אך הטיול הזה היה הטוב מבינהם. לכן חשוב לנו לציין זאת ואף להודות לכם חברת מרום תעופה על החוויה הנהדרת וכמובן שנמשיך לטייל דרככם. ועל המדריך הנפלא שלא נח לרגע, ודאג להסביר ולהעשיר אותנו בהסטוריה מעניינת והפך לחלק מאיתנו, יישר כוח. ושוב תודה ענקית לכולכם.
משפחת מור
משפחת מור
דובי סולו, יש מדריכים בעלי ידע רב יש מדריכים חבר'המנים יש מדריכים בעלי כושר ארגון יש שדורשים משמעת וצייתנות יש מדריכים שרוצים להספיק התוכנית ויש מדריכים חייכנים ושופעי הומור אתה, ניחנת בכל התכונות ומעל לכל נעים להיות מודרכים על ידך
יעקב ושלומי בניטה
יעקב ושלומי בניטה
ברצוני לומר לך תודה על שהייתה לנו מדריך מצוין בטיול, אני ובני נהנינו מאוד מהמסלול ומההסברים על כל אחד מהאתרים שביקרנו בהם. השינויים שעשתה בתוכנית מסלול הטיול במטרה להתאים את לשינוי מזג האוויר ועומס התנועה באותם אתרים, אפשרו לנו למקסם את החוויה וההנאה בטיול, הודות לשליטה ולארגון המדהים שהפגנתה לאורך כל תקופת הטיול מרגע בו יצנו מהארץ עד לרגע בו חזרנו ותמיד דאגתה לכל אדם בקבוצה בלי יוצא מהכלל. מעבר להיותך מדריך מעולה עם שליטה וידעה בהיסטוריה, בשפה המקומית איטלקית, את אדם מדיהם שאוהב להעניק חום ואהבה לסובבים אותך. אני מבקש ממך להיות בקשר איתי ואשמח להצטרף לטיולים נוספים בהם אתה תהיה מדריך בהם. בתודה רבה מכל הלב,
משפחת בכר
משפחת בכר
יצא לי לצאת איתכם לטיול לצפון איטליה והאגמים. היה לי ולמשפחתי אחלה טיולי נהנינו מאוד . יש לציין שהטיול בלי מדריך נפלא כמו דניאל ברכה לא היה אותו טיול!!! דניאל היה מדריך מדהים בעל ידע רב,כל הזמן נתן הסברים מקפים ,חילק מפות, נתן המלצות בקיצור הוא נתן את הנשמה. יצא לי לצאת לחו"ל לפחות 15 פעמים עם מדריכים שונים, זו פעם ראשונה שאני נפגש עם מדריך מדהים כמוהו!!!! אני כבר המלצתי את הטיול הזה לחברים שלי והמלצתי להם רק לצאת עם דניאל ,כי לפי דעתי בטיול כזה יש צורך במדריכים רק כמוהו.
הקודם
הבא

להגשמת החלום, השאירו פרטים:

בכל מקרה, יש לבקש תכנית מעודכנת מהמשרד ♦ חובה לעשות ביטוח רפואי אותו ניתן לרכוש גם במשרדנו ♦ על המטיילים להיות מצוידים בדרכון שתוקפו 6 חודשים לפחות מיום היציאה, וכמו כן להקפיד על שלושה דפים ריקים בדרכון ♦ יתכנו שינויים בסדר הביקורים והלינות ♦ פעילויות הערב וכל המצוין כאפשרות כרוכים בתשלום ♦ השימוש באוטובוס בכפוף לשעות הנהיגה על-פי החוק האירופאי  ♦ אין כפל מבצעים ♦ כפוף לתנאים הכלליים שבאתר www.maromnet.com  ♦ ט.ל.ח