היער השחור
הטיול המושלם
8 ימים / 7 לילות בטיסות ישראייר

מטרתה של מרום תעופה הינה לספק לכם טיולים מאורגנים שיוצרים חוויות והנאות באופן קבוצתי, שמשלבים את המראות מהיפים בעולם, טעמים מיוחדים ובילויים מהנים. מרום תעופה בונה את הטיולים במומחיות וידע נצבר של 16 שנות ניסיון. הטיולים מתוכננים במחשבה ובקפידה על ידי אנשי המקצוע של החברה. מרום תעופה הינה סיטונאית מומחית בעולם הטיולים המאורגנים.

8 ימים/7 לילות - בטיסות ישראייר

היער השחור מסלול הטיול :

טיול ליער השחור

יום 1 : תל אביב היער השחור הקסום שטוטגארט

היום נמריא לטיולינו ליער השחור שבגרמניה. ננחת בעיר שטוטגארט. לאחר התארגנות בשדה נשים פעמינו לעיר היפה שנבנתה במאה ה 13 , עיר הרוזנים העשירים וידועה כיום כעיר המכוניות של כל הרכבים הגרמנים המפורסמים. נטייל במרכז ההיסטורי המדהים ביופיו , ניראה את הטירה והכיכר הגדולה שלפניה, את המבנה המרשים של מוזיאון וירטמברג ושאר המבנים ההיסטוריים ששרדו את המלחמה.

טיול ליער השחור

יום 2: מפלי טריברג "ארץ שעוני הקוקיה" פרייבורג

הבוקר נצא ללב ליבו של היער השחור וניסע לעבר מפלי טריברג , הגבוהים ביותר בגרמניה. נטפס בשבילי הליכה בין מפלים היורדים בשבעה מפלסים מגובה 170 מטר. מהמפלים נרד לעיירה טריברג הנחשבת למרכז שעוני הקוקייה, שהינה סמל היער השחור. נמשיך לכיוון בירת היער השחור, פרייבורג , כשמה כן היא "עיר החופש". עיר נקייה שתעלות ניקוז מיוחדות בצדי מדרכות העיר. במרכז העיר ששימרה את חזותה הגותית קתדרלה מפוארת. נטייל במדרחוב – ונראה את 2 בתי העיריה, את הפסל של ממציא אבק השריפה ונשוטט בסמטאותיה. בתום הביקור נמשיך ללינה במלוננו.

טיול ליער השחור

יום 3: היידלברג כולל עליה ברכבל לתצפית – וורמס

היום נסע לעיר אוניברסיטאית עתיקה , פנינה מימיי הביניים המשמרת את הארכיטקטורה הגותית בשיאה – היידלברג. נתחיל את הסיור בנקודת תצפית מדהימה על העיר שאליה נעלה ברכבל. עם הירידה מהתצפית המדהימה נמשיך לסייר בסמטאותיה ובכיכרותיה של העיר, נחצה את הגשר מהמאה ה 17 שממנו נשקיף על העיר העתיקה והארמון. נמשיך משם בסימן היהדות לעיר וורמס, עליה כתב שאול טשרניחובסקי את הפואמה "ברוך ממגנצה". בוורמס - שם התגוררה אחת הקהילות היהודיות האשכנזיות החשובות הידועות בכינויין "קהילות שום" )שפייר- וורמס - מיינץ(. בעיר התגורר ולימד גם רש"י אשר גם הקים במקום בית מדרש. נעבור בשער רש"י, נראה את ביתה כנסת והמקווה ונמשיך לבית הקברות היהודי העתיק ביותר באירופה בו פזורים בין העצים מצבות מן המאה ה 12- . בתום הסיור נשוב למלוננו באזור שטוטגארט

טיול ליער השחור

יום 4: הדרך הרומנטית - רוטנברג – וירצבורג

היום נשים פעמינו לאחת הדרכים היפות באירופה "הדרך הרומנטית" נתחיל מפנינת הערים הרומנטיות – רוטנברג. זוהי עיר עתיקה ששוכנת על מצוק מעל נהר הטאובר עם נוף חלומי. נראה את חומת העיר ומגדליה. נטייל בכיכר השוק מהיפות בגרמניה , בסמטאות הציוריות, נצפה בעל בית העיריה המיוחד, נראה את מגדל השעון ונשוטט במדרחוב הססגוני. נראה בית קברות עם מצבות בכיתוב בעברית. נמשיך לוירצבורג על נהר המיין שהינו אחד מיובליו של נהר הריין הגדול. נראה את המצודה החולשת על העיר, נחצה את הגשר העתיק, את כיכר השוק ונראה את הגנים המטופחים של ארמון העיר.

טיול ליער השחור

יום 5 : באדן באדן - כביש 500 - מומלזה - טיבינגן

הבוקר נצא לבאדן באדן – עיר המרחצאות האלגנטית בעלת המוניטין היוקרתי עוד מקדמת דנא. נראה את הקזינו המפואר, המרחצאות ובית האופרה. לאחר סיור ומנוחה במדרחוב ).Mummelsee( נעלה על כביש 500 המפורסם העובר במרומי היער השחור ונגיע לאגם מומל אגם מקסים אשר בשל מיקומו יוצא הדופן נכתבו אגדות ומעשיות רבות על נימפות ים ומלך ששולט מתחת למי האגם. משם נמשיך לטיבינגן עיר אוניברסיטאית מקסימה השוכנת על רכס הרים בין הנהרות נקאר ואמר העיר העתיקה אשר נשתמרה היטב במלחמת העולם השנייה, היא מהגדולות והנאות ביותר בגרמניה. נראה את בית העיריה המיוחד ואת הכנסייה המיוחדים והמאפיינים את הבניה באזור.

טיול ליער השחור

יום 6: צרפת שטראסבורג - חבל אלזס דרך היין – כולל סיור ברכבת בקולמר

בירת חבל אלזס, עליו נאבקו צרפת וגרמניה (Strasbourg) – הבוקר נצא לסיור בעיר שטרסבורג לאורך ההיסטוריה. העיר הממוקמת בצומת דרכים חשוב במערב אירופה ומשמשת גם כמקום מושבו של הפרלמנט האירופאי. נבקר בעיר העתיקה ונראה את קתדרלת נוטרדאם המרשימה, ובה שעון עצום ממדים שנבנה במאה ה 16- משם נמשיך וניסע " בדרך היין" המפורסמת של חבל אלזס. לעיר קולמר לב ליבה של דרך היין וסימלה הבולט הוא החסידה. נתרשם מהמרכז הציורי העתיק וניסע ברכבת טיולים שתיקח אותנו לסיור באזוריה המיוחדים של העיר. בתום הביקור נמשיך ללינה במלוננו.

טיול ליער השחור

יום 7: אגם טיטי - מפלי הריין

המעוניינים יוכלו להצטרף ליום טיול מדהים בטבע שיכלול את אגם טיטי בגרמניה ומפלי הריין בשוויץ. נתחיל את היום בנסיעה בעיבורו של היער השחור, לאגם טיטי על שם טיטוס הקיסר שנהג לרחוץ באגם. נהנה מנופי גן העדן שבמקום ונשוטט בין דוכניה וחנויותיה של העיירה. נמשיך לשפהאוזן ומפלי הריין. נראה את המפלים האדירים , נהלך על גדת הנהר למרפסת התצפית. נוכל לחוש את כוחו העוצמתי של הטבע בחוויה מרוממת נפש . בסיום יום מהנה זה נשוב למלוננו.

טיול ליער השחור

יום 8: שטוטגארט – תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר שנאכל בניחותא , נתארגן ליציאה לשדה התעופה בשטוטגארט ממנו נמריא בטיסה לתל אביב בה ננחת אחרי טיול מאורגן יפה וממצה.

מה בטיול:

המחיר כולל:

המחיר אינו כולל:

פרטי המלון:

אנחנו נתארח באחד מהמלונות הבאים או דומה להם

4/5

מרקור שטוטגארט

4/5

NH SHTUTTGART

המלצות:

שלמה זילברשטיין
שלמה זילברשטיין
קרא עוד
ברצונינו להודות לכם על הטיול המושלם והמהנה ששפע בכל טוב ובאוירה נפלאה, כל מילה נוספת לא תתאר את הכייף שהיה בטיול ושהשאיר טעם של עוד. יצאנו ללא מעט טיולים מאורגנים שהיו טובים ביותר, אך הטיול הזה היה הטוב מבינהם. לכן חשוב לנו לציין זאת ואף להודות לכם חברת מרום תעופה על החוויה הנהדרת וכמובן שנמשיך לטייל דרככם. ועל המדריך הנפלא שלא נח לרגע, ודאג להסביר ולהעשיר אותנו בהסטוריה מעניינת והפך לחלק מאיתנו, יישר כוח. ושוב תודה ענקית לכולכם.
משפחת מור
משפחת מור
קרא עוד
דובי סולו, יש מדריכים בעלי ידע רב יש מדריכים חבר'המנים יש מדריכים בעלי כושר ארגון יש שדורשים משמעת וצייתנות יש מדריכים שרוצים להספיק התוכנית ויש מדריכים חייכנים ושופעי הומור אתה, ניחנת בכל התכונות ומעל לכל נעים להיות מודרכים על ידך
שמואל וסהר אביעד
שמואל וסהר אביעד
קרא עוד
ברצוני לומר לך תודה על שהייתה לנו מדריך מצוין בטיול לצפון איטליה, אני ובני סהר נהנינו מאוד מהמסלול ומההסברים על כל אחד מהאתרים שביקרנו בהם. השינויים שעשתה בתוכנית מסלול הטיול במטרה להתאים את לשינוי מזג האוויר ועומס התנועה באותם אתרים, אפשרו לנו למקסם את החוויה וההנאה בטיול, הודות לשליטה ולארגון המדהים שהפגנתה לאורך כל תקופת הטיול מרגע בו יצנו מהארץ עד לרגע בו חזרנו ותמיד דאגתה לכל אדם בקבוצה בלי יוצא מהכלל. מעבר להיותך מדריך מעולה עם שליטה וידעה בהיסטוריה, בשפה המקומית איטלקית, את אדם מדיהם שאוהב להעניק חום ואהבה לסובבים אותך. אני מבקש ממך להיות בקשר איתי ואשמח להצטרף לטיולים נוספים בהם אתה תהיה מדריך בהם. בתודה רבה מכל הלב,
משפחת בכר
משפחת בכר
קרא עוד
יצא לי לצאת איתכם לטיול לצפון איטליה והאגמים. היה לי ולמשפחתי אחלה טיולי נהנינו מאוד . יש לציין שהטיול בלי מדריך נפלא כמו דניאל ברכה לא היה אותו טיול!!! דניאל היה מדריך מדהים בעל ידע רב,כל הזמן נתן הסברים מקפים ,חילק מפות, נתן המלצות בקיצור הוא נתן את הנשמה. יצא לי לצאת לחו"ל לפחות 15 פעמים עם מדריכים שונים, זו פעם ראשונה שאני נפגש עם מדריך מדהים כמוהו!!!! אני כבר המלצתי את הטיול הזה לחברים שלי והמלצתי להם רק לצאת עם דניאל ,כי לפי דעתי בטיול כזה יש צורך במדריכים רק כמוהו.
הקודם
הבא

להגשמת החלום, השאירו פרטים:

בכל מקרה, יש לבקש תכנית מעודכנת מהמשרד ♦ חובה לעשות ביטוח רפואי אותו ניתן לרכוש גם במשרדנו ♦ על המטיילים להיות מצוידים בדרכון שתוקפו 6 חודשים לפחות מיום היציאה, וכמו כן להקפיד על שלושה דפים ריקים בדרכון ♦ יתכנו שינויים בסדר הביקורים והלינות ♦ פעילויות הערב וכל המצוין כאפשרות כרוכים בתשלום ♦ השימוש באוטובוס בכפוף לשעות הנהיגה על-פי החוק האירופאי  ♦ אין כפל מבצעים ♦ כפוף לתנאים הכלליים שבאתר www.maromnet.com  ♦ ט.ל.ח

תאריכים מובטחים לטיול מאורגן ליער השחור