בורמה לאוס 18 יום הטיול המלא והמקורי

מטרתה של מרום תעופה הינה לספק לכם טיולים מאורגנים שיוצרים חוויות והנאות באופן קבוצתי, שמשלבים את המראות מהיפים בעולם, טעמים מיוחדים ובילויים מהנים. מרום תעופה בונה את הטיולים במומחיות וידע נצבר של 16 שנות ניסיון. הטיולים מתוכננים במחשבה ובקפידה על ידי אנשי המקצוע של החברה. מרום תעופה הינה סיטונאית מומחית בעולם הטיולים המאורגנים.

בורמה לאוס מאורגן 18 יום בטיסות אל על

בורמה לאוס מסלול הטיול :

טיול לבורמה לאוס

יום 1 -2: תל אביב-בנגקוק - ינגון

נפגש בשעות הערב בנמל התעופה בן גוריון ונמריא בטיסת לילה לבנגקוק בירת תאילנד. ננחת בבנגקוק למחרת בשעות הצהרים ונמשיך לינגון בירת מיאנמר אליה נגיע בשעות הערב המוקדמות. נתארגן בבית המלון, נצא בליווי המדריך להיכרות ראשונית. לינה: ינגון.

טיול לבורמה לאוס

יום 3: ינגון - מקדש שווא דגון - המתחם הקולוניאלי - פארק מהבנדולה - בית הכנסת - צ'יינה טאון - שוק סקוט - פגודת סולה

נצא ליום סיור בינגון בירת מיאנמר. היא ידועה בשמה הקודם רנגון ומונה כ-5 מיליון תושבים. היא נמצאת באזור הפורה של שפכי הנהרות והדלתא של נהר האיראוואדי. העיר עשירה במקדשים בודהיסטים אך היפה והמעניין ביותר הוא מקדש שווא דגון אותו נבקר והוא המקום הקדוש ביותר עבור המאמינים הבודהיסטים ולפחות פעם בחיים על המאמין לעלות אליו לרגל. צריח הזהב של הפגודה מתנשא לגובה של 98 מ' ומהווה את סמלה של העיר. נמשיך לבקר את המתחם הקולוניאלי הכולל את בית המשפט ובית העירייה. משם נמשיך אל האזור העתיק וההיסטורי של העיר. נחווה ונטעם תה בורמזי ונמשיך אל מפרץ ינגון. נבקר את בית הכנסת היהודי משנת 1896 ואת אזור צ'יינה טאון המרשים בססגוניותו וכן את המקדש ההודי לאלה קאלי. נמשיך אל שוק סקוט בעל המבחר המרשים וכן נבקר את פגודת סולה הנמצאת במרכז העיר בעלת המבנה המוזר שבתוכה נמצאת ציצית שערו של הבודהה. נמשיך לסייר מסביב לפארק מהבנדולה הנמצא במתחם הקולוניאלי של העיר. לאחר יום הסיור ונחזור לבית המלון. לינה: ינגון.

טיול לבורמה לאוס

יום 4: טיסה לארץ שאן - מתחם הסטופות בקאקו - שבט פא-לאונג - אגם אינלה

נטוס להאהו שבארץ השאן. נצא לטיול בנוף גבעות קסום, נבקר במתחם קאקו המרהיב של 2000 סטופות! המתחם נמצא בלב אזור פא. נבקר בכפר של שבט הפא-לאונג. בני השבט שמרו על תרבותם, והם נוהגים להתקשט בבגדים צבעוניים ובמחרוזות כבדות על הצוואר, ומתפרנסים מחקלאות וייצור סיגרים בורמזים. נראה את בתיהם הארוכים ונצפה על אורח חייהם. בשעות אחר הצהרים נשוט למלון על אגם אינלה. לינה: אינלה. לאחר ארוחת הערב נחזה במופע בובות המים- התיאטרון המסורתי של חקלאי וייטנאם שהתקיים במשך מאות שנים בשדות אורז מוצפים. לינה: האנוי

טיול לבורמה לאוס

יום 5: שיט על אגם אינלה - הגנים הצפים - אלונג סיטהו - פגודת דאו או

נבלה את מרבית היום בשיט על אגם אינלה הנודע בזכות הגנים הצפים שבהם מגדלים ירקות על המים, ובשיטה המיוחדת שבה משיטים המקומיים את סירותיהם בעזרת משוטים הקשורים לרגליהם. נחווה שייט בסירת מנועים בין ה"גינות הצפות" ובין סירות הדייגים הקטנות. נראה את בתי הכלונסאות, בית ספר מקומי נטפס במעלה המדרגות לאזור היפה המכונה אלונג סיטהו שם נראה את הסטופה העתיקה עטויית הצמחים. ממקום זה, נוכל לראות את אחד המראות היפים הצופה על אגם אינלה. נמשיך לאחר מכן לשוט על האגם ולהתרשם מאורח החיים המיוחד של תושבי המקום. נעצור בכפר הצף יוואמה ונבקר את פגודת דאו או. נחזור לבית המלון. לינה: אינלה.

טיול לבורמה לאוס

יום 6: טיסה למנדלאיי - אמאראפורה ומקדש מהגנדאיון - מפעל אריגת משי

לאחר ארוחת הבוקר, ניסע לשדה התעופה ונטוס למנדאליי, העיר השנייה בגודלה בבורמה ובירתה הקודמת וכיום מהווה מרכז דתי ותרבותי חשוב. נמשיך בנסיעה לאמאראפורה - עיר חיי הנצח - אשר שימשה כבירה העתיקה של בורמה והיא שוכנת על הגדה הדרומית של נהר האיראוואדי. כיום היא מהווה מרכז רוחני לאלפי נזירים בודהיסטים החיים באחד המקדשים הרוחניים הגדולים במדינה - המהגנדאיון. נוכל להתרשם מהמספר הרב של הנזירים וממהלך החיים במקום. נמשיך בביקור במפעל לאריגת המשי שהוא מיוחד למקום. העברה למלון. לינה: מנדאליי.

טיול לבורמה לאוס

יום 7: מנדאליי - פגודת מאהאמיאטמוני - מרכז האומנויות עלה הזהב - מפעל שיש - פגודת קות'ודאו - סיור ריקשות באווה - הפגודות הלבנות בסאגיאנג

נתחיל את סיורנו בעיר מנדאליי ונבקר את פגודת מאהאמיאטמוני. זוהי הפגודה העתיקה ביותר בבורמה עם הדמות של הבודהה בתנוחה המדיטטיבית. נמשיך לאחר מכן בביקור ב"עלה הזהב" מרכז לעבודות יד ואמנות מקומית. נמשיך למפעל שיש המיוחד לאזור ולפגודת קות'ודאו המפורסמת ב"ספר הגדול ביותר בעולם" - 729 אבנים החרוטות בכתבים הבודהיסטים. נמשיך לבקר ולהתרשם מהמבחר העצום של המקדשים הבודהיסטים המיוצגים בעבודות עץ מיוחדות כמו במקדש שוואננדאו ומפגודת קיאיוקטווגי עם הדמות הגדולה של הבודהה היושב. אחה"צ נצא לאווה אשר שימשה גם היא כבירה העתיקה. נעלה על ריקשות הרתומות לסוסים לחוויית הביקור במקום, ונמשיך לסאגיאנג להתרשם משש מאות הפגודות הלבנות והמקדשים שבאזור. גבעת סאגיאנג ידועה כמרכז הרוחני של בורמה וביתם של יותר משלושת אלפי נזירים ו-100 מרכזים רוחניים למדיטציה. בערב, לפני העברה למלון, נחזה בשקיעה מגבעת סאגיאנג. לינה: מנדאליי.

טיול לבורמה לאוס

יום 8: מנדאליי - שוק זצ'ו - שיט למינגון - הפגודה הבלתי גמורה - פעמון מינגון - פגודת סינביום

הבוקר נשלים את סיורנו במנדלאיי ונבקר בשוק הצבעוני והמעניין זצ'ו. אחר הצהריים, ניסע לז'טי לשיט ונגיע למינגון. בזמן השיט, נוכל לראות את מגוון סירות העץ ורפסודות הבמבוק המשייטות ונושאות סחורות שונות במעלה ובמורדות הנהר. נמשיך בביקור לראות את הפגודה הבלתי גמורה, את פעמון מינגון הידוע כפעמון הגדול בעולם. נמשיך לבקר את פגודת הסינביום ונהנה מהשקיעה המרהיבה בדרך חזרה למלוננו. לינה: מנדאליי.

טיול לבורמה לאוס

יום 9: טיסה לבאגאן - באגאן - שוק ניאיונג או - סטופת הזהב - מקדש המערה - המקדשים המגולפים - המקדש העתיק אננדה - המקדש הגבוה ת'אטביניו - מקדש הלבנים מאינגי - מופע בובות

ניסע לשדה התעופה לטיסה לבאגאן. העיר נוסדה במאה ה-11 לספירה והיוותה כמקום מושבה של השושלת המינאמרית. נתחיל את ביקורנו בבאגאן בשוק הצבעוני ניאיונג או, נבקר בשווזיגון פגודה עם סטופת הזהב המרשימה, מקדש המערה ווטקי-אין גוביאאוקי עם ציורי התמשיח המרהיבים. כמו כן, נתרשם מהמקדשים המגולפים וכן מאננדה, שהוא המקדש העתיק ואחד המיוחדים שנשתמרו. נבקר גם את המקדש הגבוה ביותר בבאגאן ת'אטביניו. גובהו מגיע לכדי 61 מ'. נמשיך בסיור למקדש המאינגי המפורסם בארכיטקטורת הלבנים המאפיינים את המקדש הזה. הערב נצפה במופע בובות המסורתי של מיאנמר. לינה: באגאן.

טיול לבורמה לאוס

יום 10: באגאן - תהליך יצור לקה - כפרי הסביבה - טיסה לינגון

היום נמשיך לבקר בבאגאן ונראה תהליך ייצור של לקה מסורתית על העבודות המקומיות. ציפוי מסורתי זה ידוע כאחת מעבודות היד המיוחדות בעלות המסורת רבת השנים. נמשיך לבקר בכפרי הסביבה של מיננת'ו ובמקדשי האזור כמו פאיאת'ונזי, סולאמוני, וסינביושין. נמשיך דרך הכפרים ננדאמיניו ומינאת'ו. אחר הצהריים ניסע לשדה התעופה לטיסה לינגון. לינה: ינגון.

טיול לבורמה לאוס

ינגון-בנגקוק-ויינטיין

טיסה לבנקוק ומבנגקוק נטוס לויינטיין בירת לאוס

טיול לבורמה לאוס

יום 12: ויינטיין - פארק בודהה

בבוקר נערוך סיור קצר בבירת לאוס ויינטיין בעלת 6 מיליון תושבים והחולשת על שטח של 26.000 קמ"ר. היא ממוקמת לאורך פיתול נהר המקונג שהוא אם הנהרות בדרום מזרח אסיה ומהווה למקור מים ראשי ומקור תחבורה ופרנסה לתושבים הרבים. נבקר בפארק בודהה ובאתרים נוספים. בצהריים נצא בנסיעה אל וואנג וויאנג, עיירה קטנה השוכנת בפיתול נהר הסונג ובדרך נבקר בכפר דייגים קטן ונצפה בשקיעה מעל ההרים לינה: וואנג וויאנג.

טיול לבורמה לאוס

יום 13: וואנג וויאנג - אזור "הכפרים התלויים", המערות והנקרות

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לטייל באזור העיירה וואנג וויאנג, איזור טרופי שנודע בשל נופי פסגות משוננות ו"כפרים תלויים" על צלעות הרים, שמהם נשקף נוף דרמטי של מצוקים קרסטיים. נבקר במערות ובנקרות החבויות בתוך סבך הג`ונגל ונשוט נגד הזרם בין עשרות התרמילאים המבצעים שייט אבובים. לינה בוואנג וויאנג.

טיול לבורמה לאוס

יום 14: לואנג פראבאנג

נמשיך בנסיעה ללואנג פראבאנג בירתה הראשונה של לאוס, הממוקמת במפגש הנהרות מקונג וחאן. העיר הייתה מקום מושבו של בית המלוכה של לאוס עד הכרזת ויאנצ'יאן כבירתה החדשה של המדינה. ככזאת הוקמו בעיר מקדשים בסגנונות בניה שונים עוד במאה ה-16 שעדין עומדים על תילם. המקדשים הם יצירות אומנות מרהיבים והעיר נראית כמוזיאון פתוח מרהיב עין. טיול רגלי בו נסייר ברחובות העיר וסביבותיה אשר יאפשר לנו להתרשם באופן בלתי אמצעי מיצירות אומנות אלו. לסיום יום חוויתי זה, נעלה להר פוסי לתצפית נפלאה על לואנג פראבאנג, ועל שקיעת השמש במימי נהר המקונג. לינה: לואנג פראבאנג.

טיול לבורמה לאוס

יום 15: לואנג פראבנג - טקס הגשת מנחת אורז - שוק הבוקר - בית מלאכה לאריגת משי - אזור בריכות המים - מפלי קואנג סי - שוק הלילה

עם אור ראשון נצא לאחת הסמטאות של החלק העתיק של העיר כדי לחזות בטקס הגשת מנחת האורז למאות הנזירים הצועדים בסמטאות העיר. לאחר מכן נבקר בשוק הבוקר האקזוטי שבו ניתן למצוא מהמגוון החקלאי: מחצילים ועשבי תיבול ועד כנפי עטלף מסוכרות. נתארח בבית מלאכה מקומי שבו מייצרים בדים ואריגים ממשי בטכניקות מסורתיות על גבי נולים. נבקר ב"אזור הלח" של העיר, המכיל 183 בריכות מים שיוצרות חגורה ירוקה סביב העיר העתיקה. אחה``צ ניסע למפלי קואנג סי הציוריים. לאחר ארוחת הערב נצא לשוטט בשוק הלילה הססגוני של העיר העתיקה שאליו מגיעות נשות קבוצות אתניות שונות ומציעות בדים, אריגים אתניים ומוצרים שונים למכירה. לינה: לואנג פראבנג.

טיול לבורמה לאוס

יום 16: לואנג פראבנג - ארמון המלך - מוזיאון התקופה המלכותית

סיור בוקר שיוקדש לחלק העתיק של לואנג פראבנג הנמצא על חצי אי תחום בין שני נהרות: המקונג (Mekong) והקאן (Khan). נבקר בארמון המלך, המבנה הקולוניאלי המרשים ביותר בעיר, המשמש כיום כמוזיאון התקופה המלכותית. נמשיך לבקר בשוקי העיר וסמטאותיה. לינה: לואנג פראבנג.

יום 17 -18: לואנג פראבנג-בנגקוק-ת"א

נצא בטיסה לבנגקוק משם נמשיך לטיסה לתל אביב בה ננחת ביו ה 18 -מלאי חוויות ורשמים מטיול קסום.

מה בטיול:

המחיר כולל:

המחיר אינו כולל:

המלצות:

שלמה זילברשטיין
שלמה זילברשטיין
קרא עוד
ברצונינו להודות לכם על הטיול המושלם והמהנה ששפע בכל טוב ובאוירה נפלאה, כל מילה נוספת לא תתאר את הכייף שהיה בטיול ושהשאיר טעם של עוד. יצאנו ללא מעט טיולים מאורגנים שהיו טובים ביותר, אך הטיול הזה היה הטוב מבינהם. לכן חשוב לנו לציין זאת ואף להודות לכם חברת מרום תעופה על החוויה הנהדרת וכמובן שנמשיך לטייל דרככם. ועל המדריך הנפלא שלא נח לרגע, ודאג להסביר ולהעשיר אותנו בהסטוריה מעניינת והפך לחלק מאיתנו, יישר כוח. ושוב תודה ענקית לכולכם.
משפחת מור
משפחת מור
קרא עוד
דובי סולו, יש מדריכים בעלי ידע רב יש מדריכים חבר'המנים יש מדריכים בעלי כושר ארגון יש שדורשים משמעת וצייתנות יש מדריכים שרוצים להספיק התוכנית ויש מדריכים חייכנים ושופעי הומור אתה, ניחנת בכל התכונות ומעל לכל נעים להיות מודרכים על ידך
שמואל וסהר אביעד
שמואל וסהר אביעד
קרא עוד
ברצוני לומר לך תודה על שהייתה לנו מדריך מצוין בטיול לצפון איטליה, אני ובני סהר נהנינו מאוד מהמסלול ומההסברים על כל אחד מהאתרים שביקרנו בהם. השינויים שעשתה בתוכנית מסלול הטיול במטרה להתאים את לשינוי מזג האוויר ועומס התנועה באותם אתרים, אפשרו לנו למקסם את החוויה וההנאה בטיול, הודות לשליטה ולארגון המדהים שהפגנתה לאורך כל תקופת הטיול מרגע בו יצנו מהארץ עד לרגע בו חזרנו ותמיד דאגתה לכל אדם בקבוצה בלי יוצא מהכלל. מעבר להיותך מדריך מעולה עם שליטה וידעה בהיסטוריה, בשפה המקומית איטלקית, את אדם מדיהם שאוהב להעניק חום ואהבה לסובבים אותך. אני מבקש ממך להיות בקשר איתי ואשמח להצטרף לטיולים נוספים בהם אתה תהיה מדריך בהם. בתודה רבה מכל הלב,
משפחת בכר
משפחת בכר
קרא עוד
יצא לי לצאת איתכם לטיול לצפון איטליה והאגמים. היה לי ולמשפחתי אחלה טיולי נהנינו מאוד . יש לציין שהטיול בלי מדריך נפלא כמו דניאל ברכה לא היה אותו טיול!!! דניאל היה מדריך מדהים בעל ידע רב,כל הזמן נתן הסברים מקפים ,חילק מפות, נתן המלצות בקיצור הוא נתן את הנשמה. יצא לי לצאת לחו"ל לפחות 15 פעמים עם מדריכים שונים, זו פעם ראשונה שאני נפגש עם מדריך מדהים כמוהו!!!! אני כבר המלצתי את הטיול הזה לחברים שלי והמלצתי להם רק לצאת עם דניאל ,כי לפי דעתי בטיול כזה יש צורך במדריכים רק כמוהו.
הקודם
הבא

להגשמת החלום, השאירו פרטים:

בכל מקרה, יש לבקש תכנית מעודכנת מהמשרד ♦ חובה לעשות ביטוח רפואי אותו ניתן לרכוש גם במשרדנו ♦ על המטיילים להיות מצוידים בדרכון שתוקפו 6 חודשים לפחות מיום היציאה, וכמו כן להקפיד על שלושה דפים ריקים בדרכון ♦ יתכנו שינויים בסדר הביקורים והלינות ♦ פעילויות הערב וכל המצוין כאפשרות כרוכים בתשלום ♦ השימוש באוטובוס בכפוף לשעות הנהיגה על-פי החוק האירופאי  ♦ אין כפל מבצעים ♦ כפוף לתנאים הכלליים שבאתר www.maromnet.com  ♦ ט.ל.ח

תאריכים מובטחים לטיול מאורגן לבורמה ולאוס