מרום תעופה

טיולים מאורגנים

אנו אצים במרוץ החיים והחיים חולפים על פנינו, אנו ניוותר עם מצבור זיכרונותינו.
כן יירבו – כן ייטב

רותי אברהמי – דיין
מנכ"ל

מטרתה של מרום תעופה הינה לספק לכם טיולים מאורגנים שיוצרים חוויות והנאות באופן קבוצתי, שמשלבים את המראות מהיפים בעולם, טעמים מיוחדים ובילויים מהנים. מרום תעופה בונה את הטיולים במומחיות וידע נצבר של 16 שנות ניסיון. הטיולים מתוכננים במחשבה ובקפידה על ידי אנשי המקצוע של החברה. מרום תעופה הינה סיטונאית מומחית בעולם הטיולים המאורגנים.

אודות מרום תעופה טיולים גיאוגרפיים

אודות החברה

לקוחות מרום תעופה נהנים מחופשה מושלמת ונופש מא' ועד ת': במרום תעופה תוכלו לבחור בין טיסות למגוון יעדים, טיולים פרטיים הנתפרים אישית על פי דרישות הלקוח ובראש ובראשונה - טיולים מאורגנים ברמה הגבוהה ביותר ליעדים ומדינות רבות מסביב לעולם. מרום תעופה תיקח אתכם לחופש ביעדים מוכרים יותר ופחות לתיירות הישראלית. בין שלל הטיולים תמצאו טיולים מאורגנים לסין, תאילנד, יפן, קמבודיה, וייטנאם, סרילנקה, ארצות הקווקז ומונגוליה, לצד מדינות דרום אמריקה, אפריקה ואף אירופה.

טיולים מאורגנים

"מרום תעופה טיולים גיאוגרפיים" מובילה היום בתחום הטיולים המאורגנים . החברה מתמחה בטיולים מאורגנים , בטיולים לנוסע העצמאי קרי " טיול מאורגן אישי" , בטיולים לועדי עובדים , בטיולי תמריץ ובטיולים מיוחדים ליעדים אקזוטים ונדירים. במחלקה הגיאוגרפית הטיולים הם לארצות: וייטנאם קמבודיה, סרי לנקה, בהוטאן, מונגוליה ,ארצות הקווקז, איסלנד גרינלנד ועוד יעדים אקזוטיים רבים. לצד הטיולים הפופולאריים לאירופה: סלובניה וקרואטיה, סיציליה , איטליה על גווניה , גרמניה , צרפת ספרד , אנגליה וסקוטלנדף כמובן ארה"ב ואוסטרליה. עד היום הוצאו אלפי מטיילים בטיולים מאורגנים, ונוסעים עמצאיים.

טיסות סדירות

החברה בעלת יאט"א ומוכרת כרטיסי טיסה בטיסות סדירות ושרותי קרקע למיניהם. במחלקה צוות של סוכנים מקצועיים ואדיבים המתמחים בהזמנות של טיסות לכל העולם, בשילובם בבתי מלון,השכרת רכב ביטוחי נסיעות ואשרות כניסה. על לקוחותינו נימנים לקוחות עיסקיים, לקוחות אינטרנט ולקוחות walk in.
cheap fly - אתר לאנשים שאוהבים להזמין טיסות ושירותי תיירות באינטרנט.

חבילות נופש

מעל ל- 20 אתרי טיסות ושירותי תיירות מקבוצת מרום תעופה בע"מ ,המתמחים ליעדים שונים בעולם, למידע והנאת הגולשים

טיסות צ'רטר

החברה מפעילה טיסות שכר ליעדים שונים בעולם: איי יוון , סרי לנקה.

ויזות ואשרות

אשרות לקובה, ויטנאם, בורמה, סין , הודו וכו'

ביטוחי נוסעים

בשילוב עם חברת "הראל" המתמחה בביטוח הנסיעות הטוב ביותר

טיול מאורגן אישי

הטיולים לנוסעים העצמאיים נתפרים אישית לפי בקשת הלקוח תוך מתן ייעוץ בתהליך בניית המסלול.

"טרוול טו"

מעל ל- 20 אתרי טיסות ושירותי תיירות מקבוצת מרום תעופה בע"מ ,המתמחים ליעדים שונים בעולם, למידע והנאת הגולשים

למה לטייל איתנו

מרום תעופה


במרום תעופה מועסקים רק מדריכים אוהבי טיולים החיים ונושמים את הארץ שבה הם מתמחים


אנו בוחרים את כל מרכיבי הטיול מהאיכות הראשונה, על מנת שתהנו לכל אורך הטיול


תכנית הטיול חשובה מאין כמותה, ולכן אנו משקיעים זמן רב בתיכנונה והוצאתה לפועל


נוסף לכל אלה, אנו שומרים על רמת מחירים הגונה ושילובה עם טיול מושלם

כל אלה הופכים את מגוון העצום של טיולים מאורגנים של מרום תעופה
לטיולים שבהם הנופש, החופש וההנאה שלכם חשובים לנו יותר מכול.

  • סוד הצלחתנו טמון בשילוב של טיולי איכות , הנושאים אתכם אל עולמות אקזוטיים, תרבויות מרתקות ונופים מרהיבים, ע"י מדריכים בעלי ידע ואהבת טיולים גדולה וזאת במחיר הוגן למטייל.
  • המסלולים בטיולים המאורגנים בקבוצות תוכננו במחשבה מדוקדקת ובהתחשבות במטייל ובצרכיו.
  • אנו מאחלים לכם טיולים ונסיעות קסומות, מהנות וממצות ומודים לכם על שבחרתם לטייל עם מרום תעופה.

להגשמת החלום, השאירו פרטים:

המלצות:

שלמה זילברשטיין
שלמה זילברשטיין
ברצונינו להודות לכם על הטיול המושלם והמהנה ששפע בכל טוב ובאוירה נפלאה, כל מילה נוספת לא תתאר את הכייף שהיה בטיול ושהשאיר טעם של עוד. יצאנו ללא מעט טיולים מאורגנים שהיו טובים ביותר, אך הטיול הזה היה הטוב מבינהם. לכן חשוב לנו לציין זאת ואף להודות לכם חברת מרום תעופה על החוויה הנהדרת וכמובן שנמשיך לטייל דרככם. ועל המדריך הנפלא שלא נח לרגע, ודאג להסביר ולהעשיר אותנו בהסטוריה מעניינת והפך לחלק מאיתנו, יישר כוח. ושוב תודה ענקית לכולכם.
משפחת מור
משפחת מור
דובי סולו, יש מדריכים בעלי ידע רב יש מדריכים חבר'המנים יש מדריכים בעלי כושר ארגון יש שדורשים משמעת וצייתנות יש מדריכים שרוצים להספיק התוכנית ויש מדריכים חייכנים ושופעי הומור אתה, ניחנת בכל התכונות ומעל לכל נעים להיות מודרכים על ידך
שמואל וסהר אביעד
שמואל וסהר אביעד
ברצוני לומר לך תודה על שהייתה לנו מדריך מצוין בטיול לצפון איטליה, אני ובני סהר נהנינו מאוד מהמסלול ומההסברים על כל אחד מהאתרים שביקרנו בהם. השינויים שעשתה בתוכנית מסלול הטיול במטרה להתאים את לשינוי מזג האוויר ועומס התנועה באותם אתרים, אפשרו לנו למקסם את החוויה וההנאה בטיול, הודות לשליטה ולארגון המדהים שהפגנתה לאורך כל תקופת הטיול מרגע בו יצנו מהארץ עד לרגע בו חזרנו ותמיד דאגתה לכל אדם בקבוצה בלי יוצא מהכלל. מעבר להיותך מדריך מעולה עם שליטה וידעה בהיסטוריה, בשפה המקומית איטלקית, את אדם מדיהם שאוהב להעניק חום ואהבה לסובבים אותך. אני מבקש ממך להיות בקשר איתי ואשמח להצטרף לטיולים נוספים בהם אתה תהיה מדריך בהם. בתודה רבה מכל הלב,
משפחת בכר
משפחת בכר
יצא לי לצאת איתכם לטיול לצפון איטליה והאגמים. היה לי ולמשפחתי אחלה טיולי נהנינו מאוד . יש לציין שהטיול בלי מדריך נפלא כמו דניאל ברכה לא היה אותו טיול!!! דניאל היה מדריך מדהים בעל ידע רב,כל הזמן נתן הסברים מקפים ,חילק מפות, נתן המלצות בקיצור הוא נתן את הנשמה. יצא לי לצאת לחו"ל לפחות 15 פעמים עם מדריכים שונים, זו פעם ראשונה שאני נפגש עם מדריך מדהים כמוהו!!!! אני כבר המלצתי את הטיול הזה לחברים שלי והמלצתי להם רק לצאת עם דניאל ,כי לפי דעתי בטיול כזה יש צורך במדריכים רק כמוהו.
הקודם
הבא

מדריכי החברה

מדריכי מרום תעופה נבחרים בקפדנות יתירה, תוך דגש על ידע ואהבתם הרבה לטיולים. מקצוענותם של מדריכי הטיולים שלנו מבטאים את כל עקרונות הטיול, התיירות והנופש שבהם מאמינה מרום תעופה: תכנון לפרטי פרטים המשלב ידע מעמיק במדינת היעד וחופשה שלא חוויתם כמוה, מעשירה את הדעת ואת הרוח. יתרונם של מדריכי הטיולים שלנו הוא רוחב היריעה - תוכלו לשמוע מהם על היסטוריה ועל אתרי הנופש והאתרים התיירותיים שאליהם מגיעים במסגרת טיול מאורגן, אך גם מה קורה בימים אלה בסין, מונגוליה, ארגנטינה, יפן, תאילנד, ברזיל, אירלנד או כל מדינה אחרת שאליה תגיעו. בזכות המדריכים שלנו, הטיולים של מרום תעופה הפכו לשם נרדף לאיכות במחיר הוגן, שבו תוכלו למצוא יותר מכל מה שטיול מאורגן אחר מציע לכם.

בואו לחוויה שלא תישכח, והירשמו עוד היום לטיול מאורגן של מרום תעופה, טיול פרטי או טיול משפחתי.
בכל אלה תוכלו למצוא את החופש המושלם מלווה במדריך טיולים מן השורה הראשונה.
מרום תעופה – לכל מרום בעולם. 

שירות ללא תחרות

המדריכים הטובים ביותר

המסלולים הטובים ביותר

יש לכם שאלה? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או חייגו עכשיו: 03-6219219

טיולים נבחרים

מבית מרום תעופה

טיול מאורגן לוייטנאם קמבודיה

הטיול המלא והמקורי
חצי פנסיון תכנית מלאה!!!
החל מ-3199$ לאדם
18 יום

טיול מאורגן לקרנבל המסכות בונציה

כולל 4 קרנבלים
תכנית מלאה!!!
החל מ-999$ לאדם
8 ימים